12 / 08 / 2022

Ortadoğu Grup Şimdi Al 2019'da Öde kampanyasına katıldı!

 Ortadoğu Grup Şimdi Al 2019'da Öde kampanyasına katıldı!

Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği Mod İstanbul, Resim İstanbul ve Yeni Nesil Eyüp projelerinde, Şimdi Al 2019'da Öde kampanyasına başlattı.....


 Ortadoğu Grup, İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Kağıthane'de hayata geçirdiği Mod İstanbul projesinde, çok avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Projede dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim yapılarak, sadece 25 bin lira peşinatla, 2019 yılının ocak ayına kadar başka ödeme yapmadan daire sahibi olma imkanı sağlanıyor. Hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından yoğun talep gören projede, daire fiyatları 486 bin liradan başlıyor. 2018 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Mod İstanbul projesi, Kemerburgaz Caddesi’ne, TEM'e, E-5 bağlantı yoluna ve Mecidiyeköy Mahmutbey metro hattına çok yakın bir lokasyonda yer alıyor.


Resim İstanbul’da 30 Bin Lira Peşinatla, 2019’a Kadar Başka Ödeme Yapmadan Hemen Teslim Daireler

Ortadoğu Grup, İstanbul’un en çok prim yapan bölgelerinden Sancaktepe’de hayata geçirdiği Resim İstanbul projesinde, yüzde 10 indirim uygulanıyor ve hemen teslim 2+1 daireler için sadece 30 bin lira peşinat alınıyor. Ayrıca kampanya kapsamında 2019 yılının ocak ayına kadar başka bir ödeme yapmadan dairenize hemen taşınma imkanı sunuluyor.


Aydos Ormanı’nın yanı başında sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 blok ve 1394 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Resim İstanbul’da, daire fiyatları 385 bin liradan başlıyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, insan odaklı peyzaj düzenlemesi, geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti ile dikkat çekerken, sosyal donatı alanlarıyla da fark yaratıyor. Resim İstanbul’da dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede yer alan sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul, aynı zamanda bölgede yapılan Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksine ve eğitim merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.


Yeni Nesil Eyüp’ten Yüzünüzü Güldürecek Kampanya

Ortadoğu Grup’un bir diğer projesi olan Yeni Nesil Eyüp'te ise sonbahara özel yüzde 15 indirim avantajıyla, sadece yüzde 5 peşinat vererek 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Yeni Nesil Eyüp projesinde, daire fiyatları 695 bin liradan başlıyor. 8 bin 936 metrekare alan üzerine inşa edilen proje, 222 daire ve 9 ticari üniteden oluşuyor. Yüzde 73’ü yeşil ve açık alana ayrılan projede, açık hava oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, kafe, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar bulunuyor. Ayrıca proje, Mecidiyeköy Mahmutbey metrosu Yeşilpınar durağının hemen yanında konumlanarak ulaşım avantajı sağlıyor.http://www.ortadogugrup.com.tr/Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı