Olimpa Konutları’nın yüzde 48’i satıldı!


 Olimpa Konutları’nın yüzde 48’i satıldı!

Fuzul Yapı seçim öncesi dönemde de satışta hız kesmedi. Fuzul, son projesi Olimpa Konutları’nda satışa çıktığı günden bu yana geçen yaklaşık 3 ayda dairelerin yüzde 48’ini sattı...Fuzul Yapı seçim öncesi dönemde de satışta hız kesmedi. Fuzul, son projesi Olimpa Konutları’nda satışa çıktığı günden bu yana geçen yaklaşık 3 ayda dairelerin yüzde 48’ini sattı. 


Gayrimenkul sektöründe seçim öncesi yaşanan durgunluk Fuzul Yapı’nın son projesi Olimpa Park’ı etkilemedi. Kalitesi, yüksek standardı ve etkili çözümler üreten mimari tasarımıyla Başakşehir’de fark yaratan Fuzul Yapı Olimpa Konutları’nda yoğun ilgi görüyor. 


Fuzul Yapı, Olimpa Konutları’nda satışa çıkma tarihi seçim öncesi döneme rastlamasına rağmen ciddi bir ivme yakaladı. Fuzul Yapı satışa çıktığı Aralık ayından bugüne kadar yaklaşık 3 aylık dönemde Olimpa Konutları’nda dairelerin yüzde 48’ini sattı. 


‘Yaptığımız işin gücünü gösteriyor’

Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “Türkiye gündeminin tamamen seçimle ilgilendiği bir dönemde gerçekleştirdiğimiz satış grafiği Olimpa Konutları’nın ne kadar doğru ve güçlü bir proje olduğunun da göstergesi. Biz her projemizde olduğu gibi kaliteden ödün vermeden en iyisini yapmaya, ve müşterilerimize kazandırmaya devam edeceğiz. Bu pazarda da hemen rahatlıkla fark ediliyor” diye konuştu. Eyüp Akbal, “Bazı yatırımcılar seçim öncesi alım yapmakta tereddüt etti. Ancak seçime rağmen sektörde satışların sürmesi tamamen Türkiye ekonomisinin gücünü ve istikrarını gösterir” şeklinde konuştu. 


AVM’de örnek daire ilgi gördü

Olimpa Konutları projesi için Türkiye’de ilk defa bir alışveriş merkezinde kurulan örnek daire de büyük ilgi gördü. Başakşehir’deki Olimpa AVM’nin ikinci katında kurulan örnek daireyi 22 Şubat-23 Mart tarihleri arasında 599 kişi ziyaret etti. Tüm ziyaretçiler uzman ekipler tarafından örnek dairede ağırlandı ve detaylı bilgi sunuldu. 


“0” peşinat, Kasım 2015’te teslim

Olimpa Rezidans, Olimpa AVM, Olimpa Çarşı’yla birlikte Olimpa Park projesinin bir parçası olan Olimpa Konutları’nda 4 farklı daire bulunuyor. 3+1’lerde 131 ve 144 metrekarelik daire seçenekleri, 433 bin TL ile 535 bin TL arasında değişen fiyatlarla sunuluyor. 197.5 ve 199 metrekarelik 4+1 daireler ise 634 bin TL ile 722 bin TL aralığında satışa sunuluyor. Kasım 2015’te teslim edilecek Olimpa Konutları’ndan “0” peşinatla konut sahibi olmak mümkün.


Telefon: 0212 488 23 61

Web adresi: www.olimpapark.com olimpa konutları , Olimpa Konutları projesi , Olimpa Konutları satılık daireler , Olimpa Konutları fiyat , Olimpa Konutları teslimleri ne zaman ,