Nurol Park nerede?


 Nurol Park nerede?

55 bin metrekare arsa alanı üzerinde karma bir proje olarak inşa edilen ve Nurol GYO tarafından konumlandırılan Nurol Park nerede?Nurol Park nerede sorusunun cevabını haberimizden bulabilirsiniz. Proje, İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar Güneşli'de yer alıyor. 55 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Nurol Park toplam 1118 daireden oluşuyor.


Projede; 836 konut, 154 rezidans ve 86 loft daire bulunuyor.


340 milyon dolar yatırım bedeli bulunan Nurol Park projesinde bir çok ödeme seçeneği bulunuyor. Projede firma bünyesindeki ödeme seçeneklerinden ve banka kredisi imkanından yararlanılabiliyor.


Nurol Park'ta; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konutlar yer alıyor. Projedeki konutların büyüklükleri 70 metrekare ile 204 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Nurol Park nerede?


Nurol Park nerede sorusuna göre proje, Güneşli'de Basın Ekspres yolu üzerinde yer alıyor. Eski Hürriyet Binası arazisi üzerinde inşa edilen Nurol Park fiyatları na göre projede metrekare birim fiyatı 2 bin 900 liradan başlıyor.


Loft, rezidans ve tower konseptlerinin yer aldığı Nurol Park projesinde; 70'e yakın cafe ve mağaza, ayrıca 20 bin metrekare alana sahip ofis bloğu ve otel bulunuyor.


Nurol Park nerede?


Nurol Park telefon: 444 64 96

Nurol Park adres  : Gülbahar Caddesi Evren Mahallesi Bilge Sokak No: 44 Güneşli / İstanbul


www.nurolpark.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

nurol park nerede , nurol park adres , nurol park iletişim , nurol park ulaşım , nurol park , nurol park güneşli , nurol park residence , nurol park rezidans , nurol park konutları , nurol park evleri , nurol park teslim , nurol park fiyatları ,

Hemen Teslim 4 proje