Nef Ormantepe basına tanıtıldı! Lansmana özel fiyatlar!

 Nef Ormantepe basına tanıtıldı! Lansmana özel fiyatlar!

Nef’in bölgedeki ikinci projesi olan Nef Ormantepe'nin lansmanı yapıldı. Projede lansmana özel 299 bin TL’den başlayan ayrıcalıklı fiyatlar, kişiye özel ödeme planları sunuluyor...


Nef’in Fiba Grubu arsalarında geliştirdiği ve üç projeden meydana gelen Çekmeköy projesinin ilk projesi olan  NEF  Çamlıtepe, lansmana bile çıkmadan 2 gün içinde satıldı ve bu satış noter ile tasdik ettirildi. Nef, Çekmeköy’de 409 konuttan oluşan ikinci projesi Nef Ormantepe’nin lansmanını da bir yıl öne çekerek bugün Nef İcra Kurulu Erden Timur ve Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin'in katılımı ile Swissotel'de gerçekleştirdi. 


Lansmanda açıklamalar yapan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Nef Çamlıtepe ile rekor kırdıklarını belirterek, “Bu rekor, Türk halkının ekonomiye duyduğu güvenin önemli bir göstergesiydi. Şimdi ikinci projemizi lansman fiyatlarıyla planlanandan çok daha önce satışa sunduk. Çekmeköy’deki 3 projenin satışının tamamını, 4 yıllık bir süreçte bitirmeyi düşünürken şimdi çok daha hızlı olacağız” dedi. Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin ise, “Özyeğin Üniversitesi’ne komşu olacak bu proje bizim için büyük önem taşıyor. Titizlikle ve hassasiyetle yaptığımız ve birkaç yıl süren araştırmalar sonucunda bizim için çok değerli iş ortağı olan Nef ile bu projeye imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. İhtiyaçların iyi analiz edildiği doğru projede, doğru fiyatlama ve doğru marka işbirliğiyle bizim de beklemediğimiz ve de piyasalara oldukça moral veren güzel bir başarı yakaladık” dedi.

  Nef Ormantepe basına tanıtıldı! Lansmana özel fiyatlar!


Erden Timur

 

Çekmeköy’de hayata geçireceği Nef Çamlıtepe,  Nef Ormantepe  ve Nef Koruköy projelerinin basın toplantısında açıklamalar yapan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “Proje lansmanını takip eden ilk 90 günde yüzde 77 satış başarımızı, Nef Çamlıtepe ile sürdürdük ve son zamanların satış rekorunu kırdık. Lansmanını bile gerçekleştirmediğimiz projede bu rekor bize, halkımızın ekonomiye duyduğu güvenin önemli bir göstergesi oldu. Nef ve Fiba Grubu gibi iki önemli markanın bu projede bir araya gelmesi de projeye duyulan güvenin artmasında ve bu başarıda önemli rol oynadı” dedi. Türkiye ekonomisinin hassas olduğu bir dönemde, böyle bir satış rekoruna imza atmış olmanın büyük moral olduğunu belirten Timur, “Emlak piyasasını canlandırdığımız ve sektörümüze duyulan güveni bir kez daha gösterdiğimiz için ayrıca mutluluk duyuyoruz. Şimdi Çekmeköy’deki ikinci projemiz olan Nef Ormantepe’de de elimizi taşın altına koyuyoruz ve ekonomiye canlılık kazandırmak için lansmana özel fiyatlarla ve aynı şartlarla, planladığımızdan çok daha önce satışa çıkıyoruz. 3 projenin satışının tamamını, 4 yıllık bir süreçte bitirmeyi planlarken sanırım çok daha hızlı hareket edeceğiz. İstanbul’un tek eğitim vadisinin yanında hayat bulan bu projede aileler, öğrenciler ve profesyoneller hayal ettikleri yaşam alanına kavuşacaklar” dedi. 

 

Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin ise basın toplantısında şöyle konuştu: “Özyeğin Üniversitesi, bizim bugüne kadar soyadımızı verdiğimiz tek kurum ve bu kuruma komşu olacak, yanındaki arsada gelişecek proje bizim için büyük önem taşıyor. Bizim için projenin niteliği de en az finansal getirisi kadar önemli. Bu düşünceyle, titizlikle ve hassasiyetle yaptığımız ve birkaç yıl süren araştırmalar sonucunda, bizim için çok değerli iş ortağı olan Nef’le bu projeye imza atmaktan mutluluk duyuyoruz.”

 

 Nef Ormantepe basına tanıtıldı! Lansmana özel fiyatlar!

Murat Özyeğin

 


Fiba Grubu olarak bu projeyi neden tek başına değerlendirmediklerini de söyleyen Özyeğin, “Dünyada her şey uzmanlaşma üzerine gidiyor. Biz, neyi “daha az bildiğimizi” ve kimlerin konusunda uzman olduğunu çok iyi biliyoruz. Nef gibi, kendini ispatlamış bir markayla bu yolda birlikte yürümek, bize güven veriyor” dedi. Murat Özyeğin sözlerine, “İhtiyaçların iyi analiz edildiği doğru projede, doğru fiyatlama ve doğru marka işbirliğiyle bugünkü ekonomik konjonktürde, bizim de beklemediğimiz ve de piyasalara oldukça moral veren güzel bir başarı yakaladık. Türkiye’de, gayrimenkul sektöründe gelecek vaat eden doğru projeyi geliştirdiğinizde, tüketicinin talebi de oldukça yüksek oluyor. Çekmeköy, hızla gelişen ve değer kazanan bir bölge, biz de projelerimizle fırsatı doğru değerlendirdik. Projenin etrafında, Özyeğin Üniversitesi ile birlikte, ilkokuldan üniversiteye birçok eğitim kurumu bulunuyor. Eğitim vadisi Çekmeköy, bu proje ile daha değerli olacak” şeklinde devam etti.

 

1.2 milyar TL yatırım 

 


 230 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen  Nef’in bölgedeki ikinci projesi olan Nef Ormantepe’de, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak, bahçeli, teraslı ve balkonlu farklı tiplerde toplam 409 konut yer alıyor. Anadolu Yakası’nın Göktürk’ü olmaya aday projede yer alan biyolojik göletler ile proje çevresinde yer alan Alemdağ Ormanı, proje sakinlerine rahat bir nefes alma imkanı da sunuyor.  

 

İlkokuldan üniversiteye en prestijli okullara komşu bir eğitim vadisi

 


Nef’in Çekmeköy’deki projelerinin, eğitim kurumlarına olan yakınlığıyla hem yatırım hem de oturum amaçlı olarak geniş bir hedef kitleye hitap ettiğini söyleyen Nef Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, "Yeni projemiz, 9.500’ün üzerinde öğrencinin eğitim gördüğü Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı, SEV Amerikan Koleji, Avusturya Lisesi, Uğur Koleji gibi ilkokuldan üniversiteye kadar çeşitli seviyedeki 167 okulun bir arada bulunduğu, Türkiye’nin en büyük eğitim alanının hemen yanında yer alacak” diye konuştu.

 

Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olan Sancaktepe Şehir Hastanesi’nin sadece 8 kilometre uzaklıkta bulunduğu proje, Buyaka, Meydan AVM, IKEA ve Viaport gibi gözde alışveriş merkezlerine 10 dakika mesafede yer alıyor. Proje içinde yer alan 5 bin metrekare alana sahip alışveriş meydanı da sosyal bir çekim noktası sunuyor. 

 

Proje alanı, 3. köprü, Şile Otoyolu, TEM ve Anadolu Otoyolu bağlantı yollarının tam kesişim noktasında bulunuyor. Bu sayede Levent, Maslak, Ataşehir, Ümraniye gibi iş merkezlerine yeni bağlantı yolları ile 15 dakikada, Sabiha Gökçen havalimanına ise 10 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Projenin hemen yanında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden 3. Havalimanı’na ve Orhangazi Köprüsü’ne kesintisiz ulaşım sağlanıyor. Projenin hemen yanında bulunan ve 2019’da açılacak Çekmeköy - Yenidoğan metro hattı ile de Üsküdar’a ve  Marmaray  aracılığı ile Avrupa Yakası’na direk erişimi sağlanabiliyor.

 


Peyzaj mimarisi Dalokay Design Studio tarafından çizilen proje, geneline yayılan yürüyüş yolları, biyolojik göletler, yol ağaçları, çim amfi, hobi bahçeleri, açık hava şöminesi, seyir terasları, zen bahçesi ve çok amaçlı çim alanlarla doğayla iç içe bir şehir hayatı vaad ediyor.

 

Nef Ormantepe’de 299 bin TL’ye


Nef Çamlıtepe’de olduğu gibi Nef Ormantepe’de de lansmana özel 299 bin TL’den başlayan ayrıcalıklı fiyatlar, kişiye özel ödeme planları, 36 ay vadeli şirket finansmanı veya 120 ay vadeli kredide yüzde 0.99 oran avantajı, Nef müşterilerine öncelikli olarak sunuluyor.


Türkiye’de ilk kez internetten ev satışı Nef Ormantepe'de yapıldı


Nef Ormantepe’nin ilk 3 dairesi, “Efsane Cuma” kapsamında 24 Kasım Cuma günü internet üzerinden satışa çıktı.  Gelen yoğun talep üzerine açılan yeni dairelerin de tamamı “Efsane Cuma” kapsamında aynı gün içerisinde satıldı. “Foldhome” ve “Garantili Proje” gibi inovasyonlarla sektör liderliğini pekiştiren Nef, internet üzerinden ev satışı ile de yine bir yeniliğe imza atmış oluyor. 

 

Tel: 444 9 633

Web: http://nefcekmekoy.com/
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı, NEF Foldhome, Yeni konut projeleri