Mesa Cadde'nin lansmanı yapıldı! 449 bin TL'den başlayan fiyatlar!

 Mesa Cadde'nin lansmanı yapıldı! 449 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Toplam 253 konuttan meydana gelen MESA Cadde'nin lansmanı bugün yapıldı. Projede 6 ile 16 kat arası yükseklikteki 4 konut bloğu bulunuyor..


 

MESA Cadde projesinin basın lansmanı, bugün Çırağan Sarayı'nda yapıldı. MESA, ASLAN YAPI ve CABA’nın ortak imzasını taşıyan projede fiyatlar 449 bin TL'den başlıyor. 


 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunulan Mesa Cadde projesinde daire büyüklükleri 76 metrekare ile 229 metrekare arasında değişiyor. Projede 6 ile 16 kat arası yükseklikteki 4 konut bloğu bulunuyor. 

 

Göz alıcı mağazalar, kafeler, restoranlar ile donatılmış açık hava caddesi ile   Mesa Cadde'nin sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırırken Maltepeliler için de 7/24 canlı gerçek bir cadde ortamı yaratarak yeni buluşma noktası olacak. 


 Mesa Cadde


Toplam 253 konuttan meydana gelen MESA Cadde, İstanbul’un eşsiz noktalarından birinde, Maltepe sahil yoluna ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Projeden Bağdat Caddesi’ne 5 dakika, Kadıköy’e ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20’şer dakikada, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 23 dakikada ulaşım sağlayan MESA Cadde’den 3 dakikada E-5 Karayolu’na, 15 dakikada Metrobüs Söğütlüçeşme Durağı’na ulaşmak mümkün. 


 


Tel: 444 9 366

Web: http://www.mesa.com.tr/tr

Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri