Luxera Gayrimenkul projelerinde bayram özel kampanya!

Luxera Gayrimenkul projelerinde bayram özel kampanya!

İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarında hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşam suna Luxera Gayrimenku 120 ay vade ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma imkânının yanı sıra alternatifli ödeme seçenekleri de sunuyor.
Modern ve huzurlu bir evde yaşamak isteyenlerin yanı sıra yatırım için güvenli bir liman arayanların da tercihi olan Luxera Gayrimenkul, bayrama özel başlattığı kampanyasıyla iki projesinde cazip fırsatlar sunuyor.


İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarında hayata geçirdiği projeleriyle yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşam sunan firma, Meydan projesinin ardından Luxera Yenibosna projesini de ulaşım ağlarının merkezinde konumlandırıyor.


3 farklı Metro hattının ortasında bulunan Luxera Meydan ile Metro hattının ise yanı başında bulunan Luxera Yenibosna, konut alıcılarına kazançlı bir yatırım vadediyor.ALTERNATİFLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR


Markalı konut sektöründe adından başarıyla söz ettiren Luxera Gayrimenkul, satışa sunduğu ayrıcalıklı projelerinde alternatifli ödeme seçenekleri sunuyor.


Bayrama özel avantajlı kampanyayı konut alıcılarına sunan firma; her iki projesinde yüzde 5 peşinatla banka kredisi ya da yüzde 25 peşinatla firma bünyesinde 24 ay vade farksız ödeme imkanı sağlıyor. Luxera Gayrimenkul ayrıca; 120 ay 0,94, 60 ay 0,86 vade farkıyla banka kredili ödeme seçeneğini de yatırımcılara sunuyor.LUXERA YENİBOSNA ULAŞIMIN MERKEZİNDE KONUMLANIYOR


Bahçelievler - Yenibosna’da konumlanan Luxera Yenibosna; bünyesindeki 110 konut ve 4 bin metrekare ticari alanla bölgenin örnek projesi olmaya hazırlanıyor. 


Yatırımcısına elit bir yaşam vadeden projede konutlar; 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşurken daire büyüklükleri 72 ila 115 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


Konut alıcılarına lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulduğu Luxera Yenibosna’da  1+1 daireler 419 bin TL’den başlıyor. Ataköy- Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine komşu konumunda yer alan Luxera Yenibosna, ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor. Basın Ekspres yolunun yanı başında  yükselen proje, E5 Otoyoluna 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakikalık mesafesiyle yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.


Ağustos 2019’da teslimlerinin yapılacağı proje, lokasyonu itibariyle hem yatırımcısına hem de oturumcusuna kazanç vadediyor.LUXERA MEYDAN 3 METRO HATTININ ORTASINDA YÜKSELİYOR


Yüksek standartlarda yaşam vadeden Luxera Meydan’da 242 daire ile 50 ticari ünite yer alıyor. 


Yüksek tavanlı ve ferah 1+1, 2+1, 3+1 konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 65 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.Her zevke hitap eden ve modern mimariyle tasarlanan daireler 333 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. 


2 katlı çarşısıyla bölgenin ihtiyacına cevap verecek şekilde planlanan 50 ticari ünite de iş ve yaşam merkezi konseptinde alıcılara sunuluyor.


Bölgenin iki önemli caddesinin kesiştiği noktadaki konumu ile 3 farklı Metro İstasyonu’nun yanı sıra toplu taşıma araçlarıyla alternatifler sunan Luxera Meydan, ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı gibi önemli yatırımların çevrelendiği bölgede yükseliyor.


Projenin önünden geçen Metro Hattı ile lokasyon avantajı sunan proje, E-5’e 6 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 7 dakikalık mesafede bulunuyor.


İnşa çalışmalarına başlanılan projede teslimler Aralık 2019’de yapılacak.

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı