12 / 08 / 2022

Larissa Göl Evleri'nde 155 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

 Larissa Göl Evleri'nde 155 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Birinci ve İkinci Etap satışlarını tamamlamak üzere olan Larissa Göl Evleri'nde 1+1 dairelerin fiyatları 155 bin TL'den başlıyor...


Larissa Göl Evleri güncel fiyat listesi!


İzmir’in Kuzey aksının yeni yıldızı Menemen’de ERDN İnşaat ve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Larissa Göl Evleri, sunduğu fırsatla yeni bir yaşamın kapılarını açıyor. Birinci ve İkinci Etap satışlarını tamamlamak üzere olan Larissa Göl Evleri, sunduğu kampanya ile ev alımını kolaylaştırmayı amaçlıyor. “1000 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olun” kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. 


 Açık kapalı yüzme havuzu, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları 32 mağazadan oluşan agorası, Türk hamamı, sauna, fitness, yürüyüş ve koşu parkuru, gölün etrafında barbekü alanları ve daha pek çok olanakları bünyesinde barındıracak olan Larissa Göl Evleri, akıllı ev otomasyon sistemiyle de daire sahiplerine güvenli ve yenilikçi bir yaşam sunuyor.


Projemize karşı ilgi oldukça yoğun

 Kampanyalar ile ilgili konuşan ERDN İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mansur Erden, Birinci ve İkinci Etap satışların devam ettiğini üçüncü etap satışlarının başladığını belirtti. Erden, “Projemize karşı ilgi oldukça yoğun. 1+1 ve 2+1 dairelerin mevcut olduğu birinci etap dairelerin peşin alımlarında satın alınmış evin kirasını teslim tarihine kadar Larissa Göl Evleri olarak biz ödüyoruz.” diye ifade etti. Mansur Erden sözlerinin devamında ise şu şekilde konuştu: “ Eylül ayı içinde başlayan üçüncü etap satışlarda ise 1000 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olun kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyoruz. “E24” satış ekibi çalışmaları ile projemizin birinci ve ikinci etap satışlarının %70’ini tamamlamış bulunuyoruz. 


1+1 dairelerin 155 bin TL,  2+1 dairelerin ise 255 bin TL’den başladığı Larissa Göl Evleri’nde Ocak 2019’dan itibaren Birinci Etabın; Ekim 2019’da ise İkinci Etap teslim edilecek.Web: http://www.larissagolevleri.com
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler