İ Tower Bomonti’de metrekaresi 4 bin 500 dolara!


 İ Tower Bomonti’de metrekaresi 4 bin 500 dolara!

Şişli Bomonti’de yükselen İtower Bomonti projesinde metrekare satış fiyatları 4 bin 500 dolardan başlıyor!İtower Bomonti projesi Fer Yapı ve Sinpaş GYO tarafından Şişli Bomonti’de inşa ediliyor. Tago Mimarlık'tan Tatsuya Yamamoto ve Gökhan Aktan Altuğ tarafından tasarlanan İtower Bomonti projesinde A+ ofis konsepti sunuluyor.

İtower Bomonti projesi 29 katlı tek blok olarak inşa ediliyor. İtower Bomonti projesinde 60 metrekare, 120 metrekare, 180 metrekare ve 300 metrekare büyüklüklerde ofisler yer alıyor. Minimum metrekare birim fiyatı 4 bin 500 dolar, maksimum fiyat ise 7 bin dolar olarak belirlendi.

Mecidiyeköy'e 5 dakika, Taksim'e 7 dakika, Nişantaşı'na 10 dakika, Beşiktaş'a 4 dakika mesafede bulunan İ Tower Bomonti projesinde peşinde yüzde 6 indirim uygulanıyor. Ayrıca ödemeler banka kredisiyle de yapılabiliyor.

Bu yıl sonunda ofis teslimlerinin yapılacağı İtower Bomonti projesinde VIP Lounge, back Office, IT hizmetleri, concierge hizmetlerinin yanı sıra hobi salonu, spor merkezi, kat bahçeleri yer alıyor.

444 9 337 

http://www.itowerbomonti.com

İ Tower Bomonti , itower bomonti , bomonti itower , itower fiyatları , bomonti konut projeleri ,