Hayat Tepe projesi!


 Hayat Tepe projesi!

İstyanbul Bayrampaşa'da Taksim'e 8 kilometre, Türk Telekom Arena'ya 10 kilometre ve Boğaziçi Köprüsü'ne 10 kilometrelik mesafede yer alan Hayat Tepe projesi...Özak Gayrimenkul imzası ile yükselen Hayat tepe projesi, İstanbul Bayrampaşa ilçesinde hayata geçiriliyor. Toplam arsa alanı 31 bin 828 metrekare olan Hayat Tepe projesi nin inşaat alanı ise 93 bin 323 metrekare olarak belirledi.


24 ve 23 katlı 3 bloktan meydana gelen Hayat Tepe projesi nde 500 daireye yer veriliyor. Proje kapsamında büyüklükleri 40 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen stüdyo daire, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipli dairelere yer veriliyor.


Proje kapsamında ortak kullanım alanları arasında tüm dairelere özel katlarla bağlantılı kapalı otoparklar, zengin sosyal donatılar, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar banyosu, yoga, pilates, aerobik salonu, kafeler, çok amaçlı atölyede özel kurslar, yürüyüş parkurları, kapalı basketbol sahaları, satranç alanı, çocuk kulübü, tırmanma duvarı, açık ve kapalı çocuk oyun alanları gibi olanaklara yer veriliyor.


Hayat Tepe projesi nde daire fiyatları 190 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 1 peşinat ödeyip, 0,74'ten başlayan faiz oranlarından, banka kredisine 120 ay vadelendirmeden ve peşin alımlarda yüzde 10'luk indirimden faydalanabiliyor.


Hayat Tepe projesi lokasyonu itibariyle Yenikapı Feribot İskelesi’ne 7 kilometre, Eminönü'ne 7 kilometre, Taksim'e 8 kilometre, Türk Telekom Arena'ya 10 kilometre ve Boğaziçi Köprüsü'ne 10 kilometrelik mesafede yer alıyor.


www.hayattepe.com


0212 633 53 53

Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.comhayat tepe projesi , hayat tepe evleri , hayat tepe fiyatlar , hayat tepe fiyat listesi , hayat tepe ödemeleri , hayat tepe bayrampaşa ,