Güneşli Nurol Park ulaşım!


 Güneşli Nurol Park ulaşım!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Güneşli'de bulunan arazisine konut projesi inşa ediyor. Güneşli Nurol Park ulaşım bilgileri...Güneşli Nurol Park, Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Güneşli'de inşa ediliyor. 1118 daireden oluşan Güneşli Nurol Park projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. 


Güneşli Nurol Park ulaşım!


Güneşli Nurol Park ulaşım açısından çok avantajlı bir noktada yer alıyor. Projeye 444 64 96 numaralı telefondan ulaşılabiliyor. 


Karma proje olarak konumlandırılan Güneşli Nurol Park'ta; 70'e yakın cafe ve mağaza, ayrıca 20 bin metrekare alana sahip ofis bloğu ve otel de yer alıyor.


Güneşli Nurol Park fiyatları!


Metrekaresinin 2 bin 900 liradan başladığı Güneşli Nurol Park projesinde konutlar 70 ile 204 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor.


Güneşli Nurol Park 55 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede, 1118 daire yer alıyor.


Güneşli Nurol Park projesinde; 836 konut, 154 rezidans ve 86 loft konut bulunuyor.


Yatırım bedelinin 340 milyon dolar olduğu Güneşli Nurol Park projesinde bir çok sosyal olanak da yer alıyor.


Nurol Park ulaşım;


Nurol Park telefon: 444 64 96

Nurol Park adres  : Gülbahar Caddesi Evren Mahallesi Bilge Sokak No: 44 Güneşli / İstanbul


www.nurolpark.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

güneşli nurol park ulaşım , güneşli nurol park nerede , güneşli nurol park teslim , güneşli nurol park iletişim , güneşli nurol park adres , güneşli nurol park telefon , güneşli nurol park fiyat , güneşli nurol park fiyatlar , güneşli nurol park fiyatları , güneşli nurol park residence , Nurol GYO , güneşli nurol ,

Hemen Teslim 4 proje