Dumankaya Konsept Halkalı'da teslimler Haziran'da başlıyor!


 Dumankaya Konsept Halkalı'da teslimler Haziran'da başlıyor!

Dumankaya Konsept'te sınırlı sayıdaki dairelerin satışı devam ediyor. 4 bin metrekarelik göl ve ıQ dokunmatik ev İlklerinin bulunduğu projede teslimler için de son viraja girildiği belirtiliyor...
Dumankaya İnşaat'ın Halkalı'da yatay yaşam konseptliyle hayata geçirdiği yeni projesi Dumankaya Konsept'te sınırlı sayıdaki dairelerin satışı devam ediyor. 4 bin  metrekarelik göl ve ıQ dokunmatik ev İlklerinin bulunduğu projede teslimler için de son viraja girildiği belirtiliyor. 


1+1 ve 2+1 tip dairelerin satışlarının tamamlandığı haziran ayından itibaren ise teslimlerin yapılacağı sitede 3+1 tip daire almak isteyenlere fa ödeme planları sunuluyor. 84 bin liraya varan indirim, sıfır faiz ve sıfır peşinat alternatifler arasında bulunuyor. 


İtibarını belgeledi 


Türkiye İtibar endeksi'nin 2011,2012, 2013 yılı araştırmalarında, üç yıl üst Üste araştırma radarına giren Dumankaya Türkiye itibar Endeksi (TİE) Başarı Belgesi aldı.


Bugün Gazetesi 
Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriDumankaya Konsept Halkalı , Dumankaya Konsept Halkalı nerede , dumankaya konsept halkalı teslim tarihi , Dumankaya Konsept teslimleri ne zaman , Dumankaya Konsept haziran teslim ,