14 / 06 / 2024

Denge Towers'ta 2 bin TL'ye kadar kira garantisi!

Denge Towers'ta 2 bin TL'ye kadar kira garantisi!

İnşaat sektörünün güvenilir markalarından Denge Yapı, Sancaktepe'nin gözde lokasyonunda yükselen Denge Towers projesiyle yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.


Denge Yapı tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Denge Towers, kira getirisi en yüksek proje olma konusunda oldukça iddialı. Yatırımcısına yüksek kazanç sağlayan Denge Towers'tan 351 bin TL'ye alınan evlerde 2 bin TL'ye kadar kira geliri elde edilebiliyor. 

İnşaat sektörünün güvenilir markalarından Denge Yapı, Sancaktepe'nin gözde lokasyonunda yükselen Denge Towers projesiyle yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. İstanbul'un kira getirisi en yüksek projesi olma konusunda oldukça iddialı olan Denge Towers, ticaretin merkezinde yer alıyor. 


Projedeki gayrimenkullerin fiyatına göre yüksek kira getirisi sağladığını söyleyen Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Denge Towers'tan ev alanlar yakın zamanda çok kazanacak. Şu anda projemizden 351 bin TL'ye alınan evlerde 2 bin TL'ye kadar kira geliri elde edilebiliyor. İddia ediyoruz ki, kira getirisi en yüksek proje Denge Towers olacak” dedi. 

Tarihi kampanyaya ilgi büyük

Geçtiğimiz günlerde 120 ay vade ve 0,70 oranında vade farkı kampanyasıyla konut alıcısının karşısına çıkan Denge Towers'ta satışlar tüm hızıyla sürüyor. Nisan ayında satışa çıkan Denge Towers’tan daire satın almak isteyenler, sadece yüzde 15 peşinat ödüyor.


Herkesi ev sahibi yapmak için var gücüyle çalıştıklarını söyleyen Abdullah Bayram, “Ev sahibi olmak isteyen herkes, bu kampanyadan yararlanmalı. Kaçırılmayacak bu fırsatla ev sahibi olabilmek artık çok kolay. Sadece yüzde 0,70 vade farkı ödeyerek taksitlerinizi 120 aya kadar uzatıyoruz. Bu tarihi fırsat kaçmaz” diye konuştu. 


6 bin 40 metrekare arsa alanı üzerine konumlandırılan Denge Towers'ın arsa ve yatırım değerinin 60 milyon TL olduğunu bildiren Bayram, daha önce Sancaktepe’de hayata geçen Begonya, Sümbül, Mimoza, Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinden farklı inşa edilen Denge Towers'ın, AVM ve ticari üniteleriyle dikkat çektiğini belirtti. 

Teslim tarihi Nisan 2018

Ticaretin kalbi olarak kabul edilen Sancaktepe'de yükselen Denge Towers, konut ve alışveriş merkezinden oluşuyor. Üç farklı tipte inşa edilen Denge Towers'da konutlar 1 1, 2 1 ve 3 1 tipinde, toplam 120 adet daireden meydana geliyor. Alışveriş merkezi ile Sancaktepe'ye yeni bir soluk getiren Denge Towers'ın içinde toplam 40 adet ticari ünite yer alıyor. Nisan 2018 yılında teslim edilecek olan projede konutlar 351 bin liradan başlayıp 688 bin liraya kadar çıkıyor. 1 1 daireler a, b, c ve d olarak dört ayrı büyüklükte gruplandırılıyor. 1 1'lerin büyüklüğü 64, 65, 66 ve 71 metrekareden oluşuyor. 2 1 daireler 111 metrekare olup fiyatları 473 bin lira olarak belirlendi. 3 1'ler ise 145 metrekare olarak inşa ediliyor.  

Merkezi noktalara yakın 

Kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkan Denge Towers, Sancaktepe'nin merkezinde yer alıyor. Proje, TEM-Kartal bağlantı yoluna iki dakika, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 18 dakika uzaklıkta yer alıyor. Denge Towers, metroya 300 metre uzaklıkta yer alırken 3. Köprü'ye de çok yakın. Denge Towers, sunduğu sosyal imkanlarla dikkat çekiyor. Projede kapalı otopark, fitness salonu, sauna, güvenlik, basketbol sahası, AVM’ye asansör ile ulaşım, seyir terası, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar da yer alıyor. 


www.dengetowers.com

Tel: 0216 3772778      Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı, Yeni konut projeleri