Delta İncirli projesinin adı Has Delta İncirli oldu!


 Delta İncirli projesinin adı Has Delta İncirli oldu!

İstanbul Bahçelievler'de eski Coca Cola Fabrikası arazisi üzerine konumlandırılan Delta İncirli projesinin adı Has Delta İncirli olarak değişti..Delta Proje İnşaat tarafından hayata geçirilen Delta İncirli projesinin adı  Has Delta İncirli  olarak değişti. Proje İmsa İstanbul Meşrubat Sanayi ve Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm A.Ş'ye ait arazi üzerinde yükselecek .


İstanbul Bahçelievler'de eski Coca Cola Fabrikası arazisi üzerine konumlandırılan Has Delta İncirli projesinde inşaat alanı  66 bin 407 metrekare olarak belirlendi. Proejde inşaat çalışmaları hafriyat aşamasında devam ediyor. 


 96 konut, 56 dükkan ve 130 oda 260 yatak kapasiteli otel alanı bulunan Has Delta İncirli projesi zemin üstünde ise 2 adeti 5 katlı; 2 adeti 6 katlı olmak üzere toplam 4 adet konut bloğu ve 1 adet 6 katlı otel bloğu olarak planlanıyor.  


Özel JFK Hastanesi'nin hemen karşısında, E-5 karayolu üzerinde yer alan   Has Delta İncirli'de 516 araç kapasiteli otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, fitness, spor alanları ve sauna mevcut. 


2019 yılı içinde teslim edilmesi öngörülen Has Delta İncirli projesi 12 bin 624 metrekare arsa alanına sahip. 


 

 


Tel: 0212 554 29 00

Web: http://deltayatirimholding.com
 

Has Delta İncirli projesi , Has Delta İncirli teslim tarihi , Has Delta İncirli evleri iletişim ,

Hemen Teslim 4 proje