01 / 03 / 2024

Dekar Asmalı Sokaklar kampanya!

Dekar Asmalı Sokaklar kampanya!

Dekar Asmalı Sokaklar, dört farklı tipte 2+1 ya da 3+1 bahçeli ev seçeneklerini 3.700 ile 5.200 TL arasında değişen metrekare fiyatları ile satışa sunuyor.


Dekar DK, Bahçeşehir’de hayata geçirdiği ve satışlarının yüzde 80’inin tamamlandığı Dekar  Asmalı Sokaklar  projesi ile orta gelirliyi bahçeli ev sahibi yapıyor. 22 blokta toplam 100 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Sokaklar ile, tüm projelerinde olduğu gibi içinde yemyeşil bahçelerin olduğu hayat hikayelerine imza atıyor. 


Şehrin içinde bahçeli bir yaşam hayalini orta gelirli kesim için gerçeğe dönüştüren  Dekar Asmalı Sokaklar projesi 475 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yaşamın bütün güzelliklerini içerisinde barındıran daha yeşil, daha konforlu, daha keyifli bir hayat sunma gayesiyle hayata geçirilen Dekar Asmalı Sokaklar’da her evin 36 m² ile 220 m² arasında değişen ölçülerde kendine ait bir bahçesi bulunuyor. 


22.000 metrekare arazi üzerinde geliştirilen Dekar Asmalı Sokaklar, dört farklı tipte 2+1 ya da 3+1 bahçeli ev seçeneklerini 3.700 ile  5.200 TL arasında değişen metrekare fiyatları ile satışa sunuyor. 


Dekar Asmalı Sokaklar’da  evinizin etrafında araç görmeyerek aileniz ve sevdikleriniz için site içerisinde hiç araç bulunmayışının verdiği güven ve konforu deneyimleyeceksiniz.  Doğanın içinde çimlerle kucaklaşmanın, evinize en yakın yerde yürüyüş ve spor yapmanın, bisiklete binmenin keyfini yaşayacak, çocuklarınızı özlemle anılan mahalle kültürü içinde yetiştirmenin huzurunu yaşayacaksınız.  Büyük giderlerle değil, bütçeye uygun koşullarla bahçeli bir yaşam olanağı sunulan Dekar Asmalı Sokaklar’da zamanın arkasından koşmak yerine şehrin dinamizmini doğanın kucağında yaşadığınız her andan keyif alacağiınız  bir evde yaşayacaksınız.