Cennet Yalova projesi Yalova’ya değer katacak!

 Cennet Yalova projesi Yalova’ya değer katacak!

9 ticari ünite ve 147 konuttan meydana gelen Cennet Yalova projesi Yalova’ya değer katacak...


Omran Trk şirketinin inşaat projesi Olan Cennet Yalova'nın örnek daire lansmanı ve yeni satış ofisinin açılışı yapıldı. Proje, 10 bin 800 metrekarelik bir alanda, 9 ticari ünite ve 147 konuttan meydana geliyor.


Cennet Yalova projesinin örnek daire lansmanı ve yeni satış ofisinin açılışına Yalova Valisi Muammer Erol, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş, Kültür ve Turizm İl Müdürü Şerif Tali, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz gibi Yalova’da önde gelen birçok isim katılım gösterdi.


Cennet Yalova İnşaat Projesi Yatırımcılarına Önemli Avantajlar Sağlıyor 


Merkezi konumu ile yatırımcılara ve konut sahiplerine önemli fırsatlar sağlayan Omran Trk şirketinin Cennet Yalova projesi, 10 bin 800 metrekarelik bir alanda, 9 ticari ünite ve 147 konuttan meydana geliyor. Çınarcık’ın merkezindeki bu projede 40 metrekareden 310 metrekareye kadar her bütçeye uygun villalar, dubleks daireler, stüdyo evler ve bir butik otel bulunuyor. 12 milyon dolar yatırım yapılan Cennet Yalova projesinde, şu ana kadar daire satışlarının yüzde 65’lik kısmı tamamlandı. 


Türkiye emlak piyasasına yatırım yapmak ve Türk-Arap ilişkilerini güçlendirmek amacıyla Arap-Türk-Körfez ortaklığı ile 2016'da kurulan Omran Trk şirketi, Cennet Yalova ve Al Muruj adlı inşaat projeleriyle Yalova’daki yatırımlarına devam ediyor.Abdülaziz Kaşifoğlu: ‘‘Yalova’daki yatırımlarımız devam edecek.’’


Arap-Türk ilişkilerinin gelişimine katkıda bulunmaktan ve Türkiye’ye yatırım yapmaktan son derece mutlu olduklarını dile getiren Omran Trk şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu: ‘‘Türkiye, gelişen ekonomisi, jeopolitik konumu, doğal kaynakları ve kültür yapısıyla hızla güçlenen önemli bir ülke. Omran Trk şirketi olarak Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Cennet Yalova ve Al Muruj’la yola çıktığımız inşaat projeleriyle, çok başarılı işler yapmayı hedefliyoruz. Örnek daire ve satış ofisimizin hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor ve açılışımıza katılan herkese çok teşekkür ediyoruz.’’ şeklinde konuştu.

 


Web: http://cennetyalova.com/


Telefon: 0543 667 26 77Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler