20 / 06 / 2024

Bizim Evler 7'de erken teslim sevinci yaşanıyor!

 Bizim Evler 7'de erken teslim sevinci yaşanıyor!

İhlas Yapı imzası taşıyan Bizim Evler 7’den daire alan aileler düzenlenen anahtar teslim töreni ile dairelerine kavuşurken çifte bayram yaşıyor...


Ispartakule’de Bizim Evler markalı 5.500 konut üreten İhlas Yapı, gözde projesi Bizim Evler 7’de de yatırımcıların öncelikli tercihi oldu. Bizim Evler 7’den daire alan aileler düzenlenen  anahtar teslim töreni ile dairelerine kavuşurken çifte bayram yaşıyor. 


İhlas Yapı’nın şu ana kadar sayısız konut yaptığını belirten daire sahipleri, Bizimevler’in 1’den 7’ye kadar site yapmasında kalite ve güvenin yattığını kaydettiler. Huzurlu ve dingin bir hayatı tercih eden ve yeni yaşamlarında Bizim Evler 7’yi tercih eden aileler mutluluklarını okuyucularımızla paylaştı;


Nilüfer ERGİN ÇELİK (Kimya Mühendisi):


Dairelerimize erken kavuşmanın heyecanıyla iki bayramı birlikte yaşıyoruz. Bayramdan sonra kısmetse evleneceğiz. Önce eşime sonra Bizim Evler’e aşık oldum. Uzun süre alacağımız daire için araştırma yaptık. İhlas Yapı’nın bize verdiği güven bu projeden daire almamızda büyük etken oldu. Burası harika bir yer. Sitemiz, panoramik Küçükçekmece ve Marmara Denizi manzarasına hakim. Oksijeni bol, önü açık. TEM Otobanının yanıbaşındaki evimizle işimize kısa sürede ulaşabliyoruz. Çok mutluyum ve Bizim Evler markasını herkese tavsiye ediyorum.


Mehmet ÇELİK (Bankacı): 


Çifte bayram bu olsa gerek. Çok heyecanlıyız. Tatil konseptinde planlanan bir projede daire sahibi olduğumuz için çok mutluyuz. Projede tüm malzemeler 1. Sınıf. Bizim Evler’deki sitelerin peyzajı çok güzel. Ferah bir mekanı var. Yeşil alanları, havuzları mükemmel. Huzur kavramı burada ön planda. İhlas Yapı yetkililerine  böyle nitelikli bir proje hayata geçirdikleri ve bizlere çifte bayram yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum.


Tolga ERBAY (Metalurji Mühendisi):


İki bayramı birlikte yaşıyoruz. Bizim Evler 5’te oturuyorduk, şimdi Bizim Evler 7’den daire aldık. Binalarda birinci sınıf işçilik ve malzeme kullanılmış. Huzurlu bir ortam ve komşuluk ilişkileri mükemmel. Yasemin ERBAY (Ev Hanımı):


Erken teslimatla iki bayramı bir arada yaşıyoruz. Burada; sevgi, saygı, insan ilişkileri, komşuluklar en üst düzeyde. Örnek dairede ne gördüysek aynısı dairemizde mevcut. Vadedilen süreden daha erken sürede dairelerimizi teslim ettiler. Anahtarımızı sevinç ve heyacan içinde aldık. Mutluluğumuzu tarif edemem. İhlas Yapı bizlere müthiş bir güven aşıladı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Adnan KARADAĞ (Gıda Mühendisi):


Kardeşim Bizim Evler’de  oturuyordu. Burada komşulukların çok güzel olduğunu biliyorum. Onun yaşadığı güzelliği, huzuru ailemle birlikte bizde yaşamak  istedik.  İyi ki gelmişiz. Özellikle çocuklarım çok mutlu oldu. Markanın verdiği güvenle dairemizi teslim aldık. İhlas Yapı yetkililerine bizlere yaşattıkları tüm güzellikler için çok teşekkür ediyorum. Filiz KARADAĞ ( Ev Hanımı):


Daha önce Bayrampaşa’da oturuyorduk. Sosyal imkanlar oralarda çok kısıtlı. Çocuklarımızı parka sokağa çıkamıyor, bisikletine binerken bir araç çarpar diye gözümüz arkada kalıyordu. Burada sosyal imkanlar çok fazla.  Çocuklarım  Bizim Evler 7’de artık gönül rahatlığı ile oynayabilecek, parkına gidebilecek, havuzunda yüzebilecek, bisiklet sürebilecek. Onlar adına çok mutluyum. Ân itibarıyla çifte bayram yaşıyoruzAhmet Salih KAYSERİLİOĞLU (Hukukçu - Bursa 10. Noteri): 


Bursa’da 10. Noter olarak hizmet veriyorum. İhlas Yapı’nın bütün projelerini çok beğeniyorum. Erken teslimatlaiki bayramı bir arada yaşıyoruz. İhlas Yapı’nın Bizim Evler markalı her projesinden daire aldım. Burada insan ilişkileri çok samimi. Tam bir aile ortamındayız. İnanırmısınız; haftasonu herkes İstanbul’dan çevre illere yazlığa, tatile giderken bende Bursa’dan huzur bulduğum,  dinlendiğimi hissettiğim Bizim Evler’e geliyorum. Bize güven aşılayan İhlas Yapı yetkililerine, çalışanlarına çok teşekkür ederim.


Sefa KAYSERİLİOĞLU (Ev Hanımı): 


Bizim Evler’de kocaman bir aileyiz. İki bayramı bir arada yaşıyoruz. Burası huzurlu çok güzel bir site. Her türlü ihtiyaçlarımızı karşıyalabileceğimiz yüksek standartlarda yaşam vadeden bir mekan. Sosyal imkanları çok fazla. İki çocuğum var. Burada onları güzel bir gelecek bekliyor. Binalara gelecek olursak örnek dairelerinde ne gördüysek dairemizde de aynısı  var. Peyzaj anlamında da çok geniş yer bırakmışlar. Kalite en üst seviyede, her şey dört dörtlük. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.  


Süleyman UNUTULMAZ (Diş Hekimi)


Diş Hekimi olarak Ispartakule sakinlerine kliniğimde hizmet veriyorum. Bizim Evler markası ile tanışmam Bizim Evler 2’de kiracı olmamla başladı. Tedavi ettiğim bütün hastalarım bana burayı ısrarla tavsiye etti. Eşimle araştırdık. Bu bölgenin en iyi markasının İhlas Yapı’nın hayata geçirdiği Bizim Evler  projelerinin olduğunu anladık. Bizim Evler 7’den daire almaya karar verdik. Belirtilen süreden daha erken teslimat gerçeklerşince ân itibarıyla iki bayramı bir arada yaşıyoruz. Burası oksijeni bol, muhteşem bir site. Evimizin terasından panoramik Küçükçekmece Gölünü ve Marmara Denizini  görebiliyoruz. Yeşil alanları, sosyal donatıları çok güzel. Dairemizin anahtarını büyük heyecanla teslim aldık. İhlas Yapı ismi ve markalı projeleri bizde büyük güven duygusu oluşturdu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 


Merve UNUTULMAZ (Gıda Mühendisi):


Çok doğru bir karar verdiğimizi düşüyoruz. Burası yaşam standartları çok yüksek bir site. Ayrıca mütevazi komşuluk ilişkileri olan bir yer. Herkes birbirine karşı saygılı, hoşgörülü. Aile ortamının sıcaklığını aratmıyor. Çocuğum için kreş, anaokulu mevcut. Bizim Evler 7’yi tercih ettiğimiz için çok mutluyuz. Çocuğumuzu burada sağlıklı bir ortamda büyüteceğim. Yapanların ellerine sağlık. Bizlere iki bayramı bir arada yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum.


DENİZ ve GÖL MANZARASINA HAKİM


Avrupa Yakası’nın en değerli noktalarından Ispartakule’de yükselen Bizim Evler 7, Panoramik Küçükçekmece gölü ve Marmara Denizi manzarasının yanı sıra zengin sosyal donatı alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.


Hayata geçirdiği tüm projelerinde 1. sınıf kalite, erken teslim ve avantajlı ödeme seçenekleriyle yatırımcılarına özellikli projeler sunan İhlas Yapı, yoğun talebi karşılamaya yönelik geliştirdiği Bizim Evler 7 projesiyle bölgeye büyük değer kazandırıyor.


Devlet yatırımlarıyla mega projelerin kesiştiği bir noktada yer alan Bizim Evler 7, de  532 konut ve  48 cadde mağazasının yer alıyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan konut tipleri bulunuyor.AİLE ODAKLI YAŞAM ALANLARI SUNUYOR


Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor. 


Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.


ISPARTAKULE’NİN METROSU BİZİM EVLER’E GELİYOR


İstanbul’un prestijli bölgesi Ispartakule, Metro hattı ile daha da değer kazanıyor. Bölgenin en çok talep gören konut projeleri Bizim Evler’e komşu olacak Metro hattı, oturumcu ve yatırımcıya büyük avantaj sağlayacak.


Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak. http://www.bizimevler.com.tr/
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler