Batı Mahal'de peşinat sonrası ödeme kolaylıkları sunuluyor!


Batı Mahal'de peşinat sonrası ödeme kolaylıkları sunuluyor!

Pelican Hill mahallesinde yaklaşık 400 dönümlük “ tek parselde ” gerçekleştirilen “ iki katta villa “ projesinin yaratıcısı Yalçınlar group pazarlama ve satış koordinatörü Bilge Özdemir , Batı Mahal proje kaba inşaat seviyesinin %25 seviyelerine eriştiğini bildirdi.3 etap’ da projelendirilen Batı Mahal’ de müstakil villa teslim tarihleri EKİM-2016, ŞUBAT-2017 ve AĞUSTOS-2017 olarak planlandı.

Büyükçekmece Göl Vadisi  villa projeleri içinde “ en ileri teslim standartlara “sahip olan BATI MAHAL anahtar teslimi “ yerleşim ve yaşama hazır “ teslim ediliyor.

Fiyatların 840.000-$ + KDV’ den başladığı Batı Mahal’ de; peşinat sonrası konut teslim sürecine kadar ödeme kolaylıkları sunuluyor.

Bilge Özdemir, Batı Mahal  “iki katta villa “ konsepti hakkında daha ayrıntılı bilgi için 0212 886 1 900’ den konsept satış ofisine telefonla erişimin veya haftanın her günü açık olan Büyükçekmece Göl Vadisi ofislerinin ziyaretin mümkün olduğunu belirtiyor. 

Batı Mahal iletişim 

Tel: 0212 886 19 00

Web: www.batimahal.com

Batı Mahal , Batı Mahal projesi , Batı Mahal nerede , Batı Mahal satılık , Batı Mahal son durum , Batı Mahal 2015 , Batı Mahal ne zaman teslim , Batı Mahal ödeme planı , Batı Mahal ödemeleri , Batı Mahal telefon , Batı Mahal iletişim ,