Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri!


 Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri!

İstanbul'un TEM'e en yakın bölgelerinden biri olarak ulaşıma avantaj sağlayan Başakşehir'de Makro İnşaat, Akyapı ve Emlak Konut ortaklığı ile konumlandırılan Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri detayları...Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri detayları haberimizde yer alıyor. Proje, İstanbul Başakşehir'de Makkro İnşaat Akyapı ve Emlak Konut GYO ortaklığı'nda inşa ediliyor. 


81 bin 910 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri, 1476 konuttan meydana geliyor. 


Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri fiyatları 158 bin TL'den başlıyor.


Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri ödeme seçenekleri ne göre projedeki konutlar ister peşin, ister banka kredili ister de firma bünyeli ödeme seçenekleri ile ödenebiliyor.


Projede; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon  konut alternatifleri yer alıyor. 


Projedeki konutlar 60 metrekareden başlayıp 242 metrekareye kadar yükseliyor.


Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri 16 bloktan meydana geliyor. Proje; Aile Bağları ve Bahçetepe Kuleler adlı iki bölümden oluşuyor.


Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri projesindeki; Bahçetepe Kuleler’de yalnızca 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor. Aile Bağları bölümünde ise 2+1 Plus, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin yanı sıra yine 5+1 deluxe daireler de  mevcut. 


Başakşehir Bahçetepe İstanbul Evleri projesinde teslimler 2014 yılında gerçekleştirilecek.


444 61 71


www.bahcetepeistanbul.com 


Melek GÜNER/Konuttimes.com


başakşehir bahçetepe istanbul evleri , başakşehir bahçetepe istanbul projesi , başakşehir bahçetepe istanbul nerede , başakşehir bahçetepe istanbul teslim , başakşehir bahçetepe istanbul fiyatları , başakşehir bahçetepe istanbul ne zaman teslim ,

Hemen Teslim 4 proje