10 / 08 / 2022

Avrupark Bahçekent Projesi yurtiçi ve yurtdışından büyük ilgi görüyor!

Avrupark Bahçekent Projesi yurtiçi ve yurtdışından büyük ilgi görüyor!

EMLAK Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent'te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, yurtiçi ve yurtdışından büyük ilgi görüyor...


EMLAK Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent'te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, yurtiçi ve yurtdışından büyük ilgi görüyor. Proje, özellikle Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşlarından yoğun talep alıyor. 


Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, "Gurbette yaşayan Türk vatandaşlarının da avantajlı fiyatlarla Avrupark Bahçekent'ten ev alması için lansman kampanyasını uzattık" dedi. Pala, Avrupark Bahçekent'te yer alan 64 metrekare 1+1 dairelerin fiyatının 175 bin liradan başladığını söyledi. 

Avrupark Bahçekent'in bin 394 konut ve 86 ticari birimden oluştuğunu söyleyen Pala, "Projemizde 1+1'den 4+1'e dört farklı tipte daire bulunuyor. Avrupark Bahçekent'te yer alan tüm konutları aynı anda satışa sunduk. Bu sayede müşterilerimize hem uygun fiyat hem de istedikleri daireyi seçme imkânı sağladık" diye konuştu. 


Ticari Hayat