Avrupa Konutları Topkapı projesi!


 Avrupa Konutları Topkapı projesi!

Artaş İnşaat'ın hayata geçirdiği Avrupa Konutları projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Avrupa Konutları Topkapı projesi detayları...Avrupa Konutları Topkapı projesi detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. Avrupa Konutları'nın hayata geçirdiği Avrupa Konutları projelerine bir yenisi de Topkapı'da ekleniyor. Topkapı'da konumlandırılan proje, Kale arsası üzerinde hayata geçirilecek. Projenin arsa alanı 40 bin metrekare olarak belirlendi.


Konut, ofis ve sıra dükkanlardan oluşacak olan Avrupa Konutları Topkapı projesi Artaş imzası ile yükseliyor. Projede 100 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. 


En çok 10 katlı bloklardan oluşması planlanan Avrupa Konutları Topkapı projesi toplam 700 konuttan meydana gelecek. 


Avrupa Konutları Topkapı projesi fiyatları!


Avrupa Konutları Topkapı projesi fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Projedeki konutların metrekareleri 5 bin liradan başlıyor. 


60 bin metrekarelik de otoparkının içinde bulunduğu Avrupa Konutları Topkapı projesinde bir çok sosyal aktivite alanı bulunuyor. Proje, hasılat paylaşımı modeli ile inşa ediliyor.


Avrupa Konutları Kale iletişim;


Avrupa Konutları Kale Telefon: 0212 571 13 55


Avrupa Konutları Kale Web Adresi: www.avrupakonutlari.com


Melek GÜNER/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler

avrupa konutları topkapı projesi , avrupa konutları topkapı nerede , avrupa konutları topkapı iletişim , avrupa konutları topkapı ulaşım , avrupa konutları topkapı telefon , avrupa konutları topkapı kale , avrupa konutları topkapı fiyat , avrupa konutları topkapı fiyatları , avrupa konutları topkapı cevizlibağ , topkapı konut projeleri , cevizlibağ konut projeleri ,

Hemen Teslim 4 proje