Avrupa Konutları Kale fiyatları!


 Avrupa Konutları Kale fiyatları!

Avrupa Konutları ismi ile özdeşleşen Artaş İnşaat bu kez de Avrupa Konutları projesini Topkapı'da hayata geçiriyor. İşte Avrupa Konutları Kale fiyatları...Avrupa Konutları Kale projesi, Avrupa Konutları ismi ile özdeşleşen Artaş İnşaat tarafından yapılıyor. Topkapı'da inşa edilen Avrupa Konutları Kale projesi, 40 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. En fazla 10 kata sahip bloklardan meydana gelecek olan projede inşaat alanı 100 bin metrekare olarak belirlendi.


Hasılat paylaşım modeli ile hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale projesi 700 konutluk bir proje olarak hayata geçiriliyor. Projede bir çok sosyal olanak bulunduğu gibi 60 bin metrekarelik de otopark alanı bulunacak. 


Avrupa Konutları Kale projesinin satışları Eylül ayında başlayacak. Topkapı'da hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale projesi, konut, ofis ve sıra dükkanlardan meydana geliyor. 


Avrupa Konutları Kale fiyatları!


Avrupa Konutları Kale fiyatları metrekare bazında 5 bin liradan başlıyor.


Avrupa Konutları Kale iletişim;


Avrupa Konutları Kale Telefon: 0212 571 13 55


Avrupa Konutları Kale Web Adresi: www.avrupakonutlari.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

Avrupa Konutları Kale fiyatları , Avrupa Konutları Kale fiyat , avrupa konutları kale fiyat listesi , Avrupa Konutları Kale nerede , Avrupa Konutları Kale iletişim , avrupa konutları kale teslim , Avrupa Konutları Kale ulaşım , avrupa konutları kale teslimleri , avrupa konutları kale ne zaman teslim , avrupa konutları kale projesi , avrupa konutları kale detayları , topkapı avrupa konutları kale ,

Hemen Teslim 4 proje