Avrupa Konutları Kale 2'de satışlar başladı!


Avrupa Konutları Kale 2'de satışlar başladı!

Selçuklu mimarisinden esinlenerek tasarlanan Avrupa Konutları Kale 2’de daireler 610 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Projede, 1+1’den 4+1’e kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor...Avrupa Konutları markalı projeleriyle konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Artaş İnşaat, 2017’de planladığı projelerden ilkini satışa sundu.


Avrupa Konutları Kale projesiyle Topkapı’da büyük ilgi gören Artaş İnşaat, gelen talebi karşılamak üzere projenin bitişiğinde Avrupa Konutları Kale 2 projesini hayata geçiriyor. 


Selçuklu mimarisinden esinlenerek tasarlanan estetik çizgileriyle ve az katlı yapısıyla bölgedeki değişimin sembolü olarak konumlanacak Avrupa Konutları Kale 2, bölgenin en gözde ve değerli projesi olarak gösteriliyor.


ÇETİNSAYA; “GELEN TALEPLER YENİ PROJE GELİŞTİRMEMİZDE ETKEN OLDU”

2017 yılında hayata geçireceği projelerin ilkine Avrupa Konutları Kale 2 ile başlangıç yaptıklarını belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “ Topkapı’da inşa ettiğimiz Avrupa Konutları Kale projemiz ile müşterilerimizden tam not aldık. Bu projemizden konut alan çok sayıda müşterimiz, beraberinde çevresindeki sevdiklerini de getirdi. Biz de gelen talebi karşılamak üzere bölgedeki Kale projemizin ikinci halkasını hayata geçirdik. Avrupa Konutları markalı bir projemiz de daha böylesine yoğun bir taleple karşılanmaktan büyük memnuniyet duyduk.” dedi.


ŞEHRİN MERKEZİNE AVRUPA KONUTLARI AYRICALIĞINI TAŞIYOR

Tüm projelerinde olduğu gibi Avrupa Konutları Kale projesini de erken teslimle tamamlayan Artaş İnşaat, Kale 2 projesinin inşa çalışmalarına da hızla başladı.


83 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Kale 2’de, 270 konut ve 23 ticari ünite yer alıyor. Projede, 1 1’den 4 1’e kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor. Tamamı geniş ve ferah kullanım alanları sunan dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.Tel: 444 38 25

Web: http://www.avrupakonutlarikale2.com/
Avrupa Konutları Kale 2 fiyatları , artaş Avrupa Konutları Kale 2 fiyat listesi 2017 , Avrupa Konutları Kale 2 kimin ,

Hemen Teslim 4 proje