Ankara Santra projesi Uzelli Yapı imzasını taşıyacak!

 Ankara Santra projesi Uzelli Yapı imzasını taşıyacak!

Rotasını gayrimenkule çeviren Uzelli Ankara'da 410 konut, 56 ofis, alışveriş çarşısı ve 38 katlı ikonik kuleden meydana gelen proje inşa edecek.


Konut projesi için kolları sıvayan Uzelli Yapı projesinin adını Santra olarak açıkladı. Proje 410 konut, 56 ofis, alışveriş çarşısı ve 38 katlı ikonik kuleden oluşacak. Hürriyet'ten Gülistan Alagöz'ün haberine göre; Uzelli Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli, "1997-2003 yılları arasında inşaat sektöründe olduk ama sonra başka fırsatlar görünce uzaklaştık. Şimdi hayalim diyebileceğim bir proje hayata geçiriyoruz. Ekim 2016’da Çayyolu’ndaki Santra projesi için temel atıldı. 33 dönümlük arsada 26 dönümü yeşile ayırıyoruz. Ayrıca projeye komşu 100 bin metrekare ormanlık alan var. Daralan pazarda fark yarattığımızı düşünüyorum. Proje çok merkezi bir nokta olması ve farklı konsepti ile öne çıkıyor. Projede lansmana özel 30 Haziran’a kadar yüzde 5, peşin ödemelerde ise yüzde 12 indirim uygulanıyor. Şirket bünyesinde 44 aya kadar sıfır faiz imkanı sunulurken, konut fiyatlar 639 bin liradan başlıyor" dedi.


 Ankara Santra projesi Uzelli Yapı imzasını taşıyacak!


 Ankara Santra projesi Uzelli Yapı imzasını taşıyacak!Çayyolu ve Yalıkavak'ta arsası var


Sadece kendi arsalarında proje geliştirdiklerini söyleyen Recep Uzelli "Çayyolu’nda 180 villa yapacağımız bir arsamız var. Bir de Bodrum Yalıkavak’ta 38 dönüm arsamız var"http://www.santra.com.tr/tr/