02 / 12 / 2023

Alya Grandis'in lansmanı gerçekleştirildi! 36 ay 0 faiz!

 Alya Grandis'in lansmanı gerçekleştirildi! 36 ay 0 faiz!

İstanbul Beylikdüzü’nün prestij caddesi Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde inşa edilen Alya Gran projesi bugün görücüye çıktı...


Türk-Lübnan ortaklı Boss4 Gayrimenkul İnşaat San.  Dış Tic. A.Ş. inşaat sektörüne Alya Grandis projesi ile girdi. İstanbul Beylikdüzü’nün prestij caddesi Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde inşa edilen Alya Gran projesinin  basın toplantısı bugün yapıldı. 


Shangri_La Bosphorus Oteli’nde yapılan toplantıya; Boss4 Gayrimenkul İnşaat A.Ş. Kurucu Ortağı Abdülkadir Akkuş, Boss4 Gayrimenkul İnşaat A.Ş. Kurucu Ortağı Ahmet El Khatip,  Boss4 Gayrimenkul İnşaat A.Ş. CEO’su Dr. Abdullah Demir, Alya Grandis Satış ve Pazarlama Koordinatörü Hakan Sabbağ , mimar Hakan Saçık ve Boss4 Gayrimenkul İnşaat A.Ş. Yöneticilerinden Vali Mehmet Türkoğlu katıldı


Yatay mimarisi, katta villa keyfi sunması, garden house daireleri ile bölgenin marka değerini yükseltmeye de aday olan Alya Grandis’teki konutların yüzde 17’si ön satış döneminde satıldı. 


 “Yaşaması ayrıcalıklı, yarınları kazançlı” sloganıyla satışa çıkan Alya Grandis’teki konutların ortalama metrekare birim fiyatı 4 bin TL olarak belirlendi. Alya Grandis’te satılacak ilk 20 konut için lansmana özel ayrıcalıklar da sunuluyor.


 Alya Grandis


Alya Penta projesinin hemen yanındaki arazide inşaatına başlanan Alya Grandis’te katta villa konforunu getiren farklı konut tiplerine yer verildiğini söyleyen Alya Grandis Satış ve Pazarlama Koordinatörü  Hakan Sabbağ “Projede ayrıca mükemmel peyzaj dokusunda 100 metrekare 3+1 tipinde Gardenhouse dairelerin yanı sıra üst katlarda ise 6+2 ve 7+2 çatı dubleksler bulunuyor” diye konuştu.


Alya Grandis’in 8 ayrı prestijli okula komşu bir lokasyonda bulunduğunu belirten Hakan Sabbağ, bunun TEOG sistemi yerine getirilen adrese dayalı kayıt sistemi nedeniyle çocuklu ailelerin ilgisini çektiğini açıkladı.  


Hakan Sabbağ “Alya Grandis’in ayrıcalıklı bir komşusu daha var. İstanbul’un en büyük kent içi parklarından biri olan Yaşam Vadisi’nin yeni etapları da hayata geçtikçe bu park denize kadar uzanacak. Bölgedeki canlılığı artırmada önemli potansiyeli olan bu parka sadece birkaç kilometre mesafede yer alıyoruz” diye konuştu. Hakan Sabbağ, bölgeye metronun da 2020 yılında gelmesinin planlandığını da söyledi.Daireler Dört Cepheli, Balkonlar U Şeklinde 


Projenin İstanbul’da bugünlerde önemi daha da anlaşılan yatay mimari üzerine tasarlandığını anlatan Mimar Hakan Saçık, Alya Grandis’te içe dönük mimari kurgulandığını belirtti. Mimar Hakan Saçık “Bütün yaşam alanları ve balkonlar içe bakıyor. İnsanlar çocuklarını oynarken izliyor, havuzu görüyor. Her katta tek komşuya sahipler. Bu açıdan sakin bir yaşam vaad ediyor. En büyük fark, 170 metrekareyi bulan büyük metrekareli daireler. Bahçe katlarında 30 metrekare bahçe terasları var. Her dairede en az iki balkon var. Daireler üç hatta dört cepheli. En büyük fark bu. U şeklinde tasarlanan balkonlar, salon ve mutfağa hitap ediyor. Sabah ve akşam meltemlerini almak için kuzey ve güney akslarımızı boş bıraktık. Burası rüzgar alan bir bölge, biz bunu doğal havalandırmaya dönüştürdük. Dairelerde cephelerin çok olması nedeniyle karanlık cephe yok. Gün içinde bir cephe mutlaka güneşi yakalıyor” açıklamasını yaptı.Alya Grandis’te Kiralar 2500-3000 TL’den Başlayacak

 


Aile yaşamına önem veren ve güvenliğin ön planda tutulduğu Alya Grandis projesinde toplam 10 blokta, 100 konut ve 8 ticari ünite yer alacak. İçe dönük yaşam felsefesi içinde kendi kendine yetebilen sosyal-sportif alanlara sahip olan projede, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna ve kapalı otopark bulunacak. 2 yıl sonra teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar lansman dönemine özel olarak, 520 bin TL'den başlıyor. Ortalama metrekare fiyatı 4 bin TL seviyesinde olan projede, lansman döneminde ilk 20 konut için yüzde 15 peşinat, kalanı 36 ay vade farksız taksitlendirme seçeneği sunuluyor.Yatay mimarinin en iyi örneğinin sergilendiği projede blokların yüksekliği 5 kat ile 12 kat arasında farklılık gösteriyor. 3+1 tipindeki dairelerin kira değerlerinin 2.500 TL ile 3.000 TL aralığında olması beklenen proje tamamlandığında yatırımcıların en az yüzde 30 getiri sağlaması bekleniyor.
www.alyagrandis.com

Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri