30 / 05 / 2024

Altower Göztepe Rezidans'ta lansman öncesi ev sahibi olma fırsatı!

 Altower Göztepe Rezidans'ta lansman öncesi ev sahibi olma fırsatı!

Daire teslimlerinin Eylül 2019’da yapılması planlanan Altower Göztepe Rezidans'ta lansman öncesi satışlar başladı...


 

İstanbul Göztepe'de hayata geçirilen Altower  Göztepe Rezidans,  Altınbaş  Yapı imzası taşıyor. Proje toplam 330 rezidans daireden meydana geliyor. 


Lokasyonda bir ilk gerçekleştirilerek tamamı modüler 1+1 daireler olarak tasarlanan Göztepe Altower, isteğe göre büyük 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere de dönüştürülebiliyor.  

 

Daire teslimlerinin Eylül 2019’da yapılması planlanan projenin yapımına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlandı. Dünyanın en prestijli otellerinde olan sistem, Türkiye’de ilk kez Altower Göztepe Rezidans ile rezidans projesinde buluşuyor.

 

Yatırım için oldukça karlı olan Altower Göztepe Rezidans projesi Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Yenisahra metrosuna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor. 

 

Projede concierge, housekeeping, vale, dry cleaner gibi hizmetlerin yanı sıra; tek tık ile sosyal donatı alanları kontrolünde bulunan araba yıkama, yemek siparişi verme, özel spor hocası, sinema salonu rezervasyonuna ek olarak televizyon, ışık, kapı, cam, ve klima kontrolü gibi birçok olanak sunuluyor.


SATIŞ OFİSİ

Sahrayıcedit Mahallesi Mümin Deresi Sokak No:2

Kadıköy / İstanbul 


Tel: 0(216) 411 9292

Web: http://altower.com.tr/