Ahenk İstanbul açık adres!


 Ahenk İstanbul açık adres!

Açık ve kapalı oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, havuzlar, fitness ve squash salonları, yürüyüş ve bisiklet yolları Ahenk İstanbul açık adres bilgileri...Proje bünyesinde normal dairelerin yanı sıra dubleks daire seçeneklerine de yer verilen Ahenk İstanbul açık adres bilgileri haberimizde bulunuyor. Ahenk İstanbul, Emin Otomotiv tarafından hayata geçiriliyor.


İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen proje toplam 30 bin 500 metrekarelik büyüklüğe sahip alan üzerinde yayılıyor.


Ahenk İstanbul'da daire seçenekleri şu şekilde; 1 oda 1 salon, 1 oda 1 salon dubleks, 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks, 4 oda 1 salon dubleks ve 5 oda 1 salon dubleks.


Konut büyüklüklerinin 69 metrekare ile 290 metrekare arasında değiştiği projede teslimlerin 30 ay sonra gerçekleşmesi bekleniyor.


Ahenk İstanbul açık adres!

Ahenk İstanbul açık adres bilgilerine göre proje, Adnan Kahveci Mahallesi, İnönü Caddesi No:71 Gürpınar Beylikdüzü İstanbul adresinde inşa ediliyor. Proje konumu itibariyle Doğa Koleji ve Kolan Hastanesi'ne çok yakın mesafede yer alıyor.0212 855 85 55

eminevimahenk.com

Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.com

ahenk istanbul açık adres , ahenk istanbul adresi , ahenk istanbul adres bilgileri , Ahenk İstanbul nerede , ahenk istanbul ulaşım , ahenk istanbul iletişim ,

Hemen Teslim 4 proje