KİPTAŞ Sahilpark Evleri'nde 309 bin TL'ye 3+1!


KİPTAŞ Sahilpark Evleri'nde 309 bin TL'ye 3+1!

Bakırköy Zeytinburnu sahilyoluna bir kilometre mesafede inşa edilecek olan Sahilpark Evleri'nde 3+1'lerin fiyatları 309 bin liradan başlıyorSahilPark Veliefendi projesi 10 blokta 600 konuttan oluşuyor. Her blok 16 kattan ve 60 daireden meydana geliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ Kaynak Geliştirme Uygulamaları kapsamında YDA Group tarafından inşa edilecek olan SahilPark Veliefendi'de 108 metrekarelik 2+1 daireler 229 bin TL ila 346 bin TL'ye, 137 metrekarelik 3+1'ler 309 bin TL ila 418 bin 500 TL'ye satılıyor. Konutlar yüzde 10 peşinatla satılıyor.

SahilPark Veliefendi, metro, tramvay, deniz otobüsü, metrobüs gibi ulaşım araçlarına kolay ulaşım imkanı sağlayacak. SahilPark Veliefendi projesinde ayrıca görüntülü interkom, özel güvenlik hizmetleri, site girişini kameralı izleme sistemi, klima altyapısı, her daire için yeterli sayıda kapalı otopark, her blokta çift asansör, jeneratörle ortak mahallerde kesintisiz enerji, yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları ve fitness alanları bulunuyor.

Sahilpark'ın özellikleri arasında çağdaş teknolojinin ulaştığı en yüksek kalitede yapı standardı, modern mimari tasarım, tüm konut birimlerinde birinci kalite inşaat malzemesi, doğramalı, ısıcamlı pencereler, endüstriyel ahşap kaplamalı çelik dış kapı, özel dizayn ameriken panel kaplamalı iç kapılar, spor alanları, süs havuzlu peyzaj düzenlemeleri,  24 saat kesintisiz güvenlik, site içi yürüyüş yolları, kapalı devre kamera ve görüntülü intercom, uydu sistemi, kablolu yayın ve internet bağlantısı, her daireye kapalı otopark imkânı, engelliler için rampalar yer alıyor.

0212 558 13 13

www.sahilpark.com

 

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.Hemen Teslim 4 proje