15 / 08 / 2022

Hakan Gedikli kimdir?

Hakan Gedikli kimdir?

Hakan Gedikli, temelleri 1953 yılında atılan Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı'nda Emlak ve Planlama Müdürü olarak görev alıyor. Harita Mühendisi olan Hakan Gedikli, Etüd Proje ve Planlama Müdürü.


Temelleri 1953 yılında atılan Emlak Konut Gayrimenkul Ortaklığı' nda Emlak ve Planlama Müdürü olarak görev alan ve Harita Mühendisi olan Hakan Gedikli kimdir? İşte Hakan Gedikli... 


Ayrıca, Bahçeşehir Ispartakule 532/1 Site Yönetimi Yönetim Kurulu Üyesi.


 


Emlak Konut GYO


Sektörün en köklü kuruluşlarından Emlak Konut’un temelleri 1953 yılında atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren daima Türkiye’yi modern yaşam alanlarıyla buluşturmayı ilke edinmiştir. İstanbul’da Ataköy, Ankara’da Oran ve Elvankent projeleri bu anlayışın en somut örnekleri  olmuştur. Ayrıca bu projeler modern kent anlayışının Türkiye’deki ilk temsilcileri arasında yer almıştır. Emlak Konut, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde birçok büyük projede; mühendislik ve müşavirlik ve kontrolörlük desteği vermiştir.


 


2002 yılında Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na dönüşen Emlak Konut, bugün Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı haline gelmiştir. 

 


Emlak Konut, devlet kurumu disipliniyle özel sektör anlayışının bir araya geldiği nadir örneklerden biridir. Bu yaklaşımla dünyadaki inşaat teknolojilerini yakından takip ederek, Türkiye’ye pek çok yenilik kazandırmıştır.


 


Emlak Konut, her yeni projesinde çıtayı bir adım daha yukarılara taşıma gayretinden ödün vermemiş, 2003 yılından itibaren ürettiği ve ihalesini gerçekleştirdiği konut sayısı toplamda 62.000’e ulaşmıştır.


Emlak Konut geldiği noktada hızlı büyümesini sürdürmek amacıyla 2010 yılında halka arz edilmiştir. Beklenenin üzerinde bir ilgi gören Emlak Konut halka arzıyla; yurtiçi bireysel yatırımcı talebinde Türkiye rekoru kırıldığı gibi, Cumhuriyet tarihinin en büyük 5 halka arzından biri gerçekleşmiştir. 

 


Emlak Konut, hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.


 


 


Emlak Konut iletişim bilgileri


Adres : Atatürk Mah. Çitlenbik Cad. No: 4 Ataşehir/İSTANBUL  


Telefon : (216) 579 15 15


Faks : (216) 456 48 75


E-Posta : [email protected]


Hakan Gedikli Emlak Konut'un yeni genel müdürü oldu!Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri