10 / 12 / 2023

Erdem Zeren kimdir?

 Erdem Zeren kimdir?

Mimar Erdem Zeren kimdir? Mimar Erdem Zeren İstanbul Beykent Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu.


İstanbul Beykent Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 
Çalışma hayatına Midek Mingü AŞ, mimar Hasan Mingü ile başlamıştır. 2 yıl süresi içerisinde Doğuş Holding bünyesinin ofis ve mağaza uygulamalarının proje ve uygulama süreçlerinde görev almıştır. Daha sonrasında Pelit Pastaneleri proje ve uygulama ve Bread's Cafe & Restaurant zincirlerinin proje ve uygulama sürecini yürütmüştür.
2010 yılında proje yönetmeni olarak göreve başlamış olduğu Sinpaş Holding | Dekor's firmasından genel müdür yardımcılığı pozisyonuna kadar yükselerek görevinden ayrılmıştır. Bu süreç içerisinde Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO konut projelerinin büyük bir kısmında Dekor's firması adı altında proje satış, uygulama ve tasarım departmanları arası yönetici pozisyonunda koordinasyonu sağlamış olup, süreçlerde aktif rol almıştır. İç mimar Erdem Zeren ve ekibi başta konut, ofis ve mağaza olmak üzere, proje tasarım ve uygulama konusundaki 10 yılı aşan tecrübesini bundan sonraki döneminde kendi firması olan ZRN Mimarlık | Mekan Tasarım Proje ve Uygulama San. Tic. Ltd. Şti. firmasında devam ettirmektedir.