Esenler Çiftehavuzlar'da dönüşümünde yeni bir adıma geçildi!


Esenler Çiftehavuzlar'da dönüşümünde yeni bir adıma geçildi!

Esenler Belediyesi'nin TOKİ ile birlikte Çiftehavuzlar Mahallesi'nde yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmalarında yeni bir adıma geçildi.Esenler Belediyesi'nin TOKİ ile birlikte Çiftehavuzlar Mahallesi'nde yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmalarında yeni bir adıma geçildi. Esenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü'nce hazırlanan mahalledeki hak sahiplerinin mülkiyet analizleri, Kentsel Dönüşüm Ofisi'nde askıya çıkarıldı. Bir yanlışlığa meydan vermemek için hak sahiplerinin Esenler Belediyesi'ndeki Kentsel Dönüşüm Ofisi'ni ziyaret ederek askıya çıkan analizleri kontrol etmeleri gerekiyor. Analizler 1 Mart'a kadar askıda kalacak. 

SÖZLEŞMELER İMZALANACAK 

Analiz çalışmalarında mutabakat sağlandıktan sonra Esenler Belediyesi ile TOKİ birlikte mahalle ile ilgili bir fizibilite çalışması yapacak.  Bu fizibilite çalışmasına göre hak sahipleri ile sözleşme imzalanacak ve kentsel dönüşüm çalışmaları başlatılacak.


Esenler Çiftehavuzlar


MÜLKİYET ANALİZLERİNİ KONTROL EDİN

85 bin metrekareyi kapsayan alanla ilgili olarak Türkiye'ye örnek bir kentsel dönüşüm projesi hazırladıklarını söyleyen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, "Hak sahiplerimizi mülkiyet analizlerini kontrol etmek için belediyemize bekliyoruz. Bu ön hazırlıkları bir an önce tamamlayıp Çiftehavuzlar Mahallemize kazmayı vurmak istiyoruz" dedi.


Esenler Çiftehavuzlar


Esenler Çiftehavuzlar


Esenler Çiftehavuzlar


 Esenler ÇiftehavuzlarÖnerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, Satışa çıkacak projelerEsenler Çiftehavuzlar Mahallesi kentsel dönüşüm 2017 , Esenler Çiftehavuzlar imar planı son durum , Esenler Çiftehavuzlar kentsel dönüşüm ,