Vadofone Arena Stadı inşaatı sorunsuz devam ediyor!


Vadofone Arena Stadı inşaatı sorunsuz devam ediyor!

Başkan Fikret Orman, stat inşaatında yaşanan problemleri görüşmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş ile bugün bir araya geldi. Toplantı sonrası bir açıklama yapan Orman statta herhangi bir sorun olmadığını söyledi.Başkan Fikret Orman, stat inşaatında yaşanan problemleri görüşmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş ile bugün bir araya geldi.

 

Florya'da bulunan İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'ne ait sosyal tesislerde gerçekleştirilen toplantı sonrası bir açıklama yapan Orman statta herhangi bir sorun olmadığını söyledi.

 

"Herhangi bir sıkıntı yok"

 

Vadofone Arena'nın çatı inşaatından kaynaklanan problemin yanlış bilgilerden oluştuğunu söyleyen Fikret Orman; "Stadımızın inşaatının durdurulması ile ilgili bir sıkıntı zaten yoktu. İnşaat hala devam ediyor. Bazı yanlış bilgiler vardı. Bugün Kadir Ağabey ile görüştük ve durumu kendisine izah ettik. Eski açık kısmındaki çatı inşaatını da izinlere göre yapıyoruz. O bölümde de herhangi bir sıkıntı yok" diye konuştu.


MilliyetVadofone Arena Stadı , Vadofone Arena Stadı son durum , Vadofone Arena Stadı 2015 , Vadofone Arena Stadı inşaatı devam ediyor mu , Fikret Orman kimdir ,