01 / 02 / 2023

Türkiye Finans Türkiye’nin En İyi Ofis İç Mimarisi ödülünü aldı!

Türkiye Finans Türkiye’nin En İyi Ofis İç Mimarisi ödülünü aldı!

Türkiye Finans Katılım Bankası, Londra’da bu yıl 27’incisi gerçekleştirilen International Property Awards 2018’in (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Avrupa ayağı olan European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) gecesinde ödül aldı.


İstanbul Ümraniye’deki yeni Genel Müdürlük binası ile “5 Yıldız” alarak “İç Mimari” kategorisinde “Türkiye’nin En İyi Ofis İçi Mimarisi” ödülünü kazanan Türkiye Finans, 3 Aralık 2018 tarihinde sonuçları açıklanacak olan “Avrupa’nın En İyi Ofis İç Mimarisi” ödülüne de aday gösterildi.


Türkiye Finans, Hayata Katılım Bankası stratejisinden güç alarak çalışanlarının hayatlarına katma değer sağlamayı sürdürüyor. Geçen yıldan bu yana Ümraniye’deki yeni Genel Müdürlük binasında hizmet veren Banka, dünyanın en prestijli gayrimenkul ve mimarlık ödülleri arasında yer alan ve Londra’da düzenlenen International Property Awards 2018’in (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Avrupa ayağı olan European Property Awards’da (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) Türkiye’ye büyük ödül kazandırdı.


Uluslararası jüri tarafından “İç Mimari” kategorisinde “5 Yıldız” olarak değerlendirilerek “Türkiye’nin En İyi Ofis İç Mimarisi” ödülüne layık görülen Türkiye Finans Genel Müdürlük binasının iç mekân tasarımını, Türkiye’nin bu alanda en prestijli mimarlık ofislerinden biri olarak kabul edilen M-Ofis Mimarlık yaptı. Ödülü, gecede Türkiye Finans ve M-Ofis Mimarlık adına projenin mimarı olan yüksek mimar A. Sinan Timoçin aldı.


Türkiye Finans yeni Genel Müdürlük binası ile bu ödüle layık görülürken 3 Aralık tarihinde sonuçları açıklanacak olan “Avrupa’nın En İyi Ofis İç Mimarisi” ödülüne de aday gösterildi. Türkiye Finans mimari alanda kazandığı bu ödülle Hayata Katılım Bankası vizyonundan güç alarak çalışanlarının mesai saatlerini daha verimli hale getirecek keyifli ve konforlu alanları çalışanlarına sunmayı sürdürüyor.


European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) gayrimenkul ve mimarlık alanlarında dünyanın en prestijli ödül organizasyonu olup uluslararası yatırımcıları, mimarları ve gayrimenkul firmalarını  bir araya getiriyor.Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri