Temelli TOKİ İlkokulu'nda bir program düzenledi!


Temelli TOKİ İlkokulu'nda bir program düzenledi!

Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında Temelli TOKİ İlkokulu 'nda bir program düzenledi. Programda Sincan Belediyesi Tiyatro Ekibinin gerçekleştirdiği gösteri de minikleri hem eğlendirdi hem de bilinçlendirdi.
Sincan Belediyesi, "Enerjini Verimli Kullan, Boşa Harcama" sloganı ile 11-18 Ocak Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında Temelli TOKİ İlkokulu'nda bir program düzenledi. Programda Sincan Belediyesi Tiyatro Ekibinin gerçekleştirdiği gösteri de minikleri hem eğlendirdi hem de bilinçlendirdi. Enerji tasarrufunun gelecek nesiller için çok önemli olduğunun altım çizen Sincan Belediye Başkan Doç. Dr. Mustafa Tuna," Toplumsal fayda odaklı sosyal sorumluluk projelerinden biri olan enerji tasarrufu bilincini, yaşam tarzı ve kültür haline getirmeliyiz. Daha iyi bir gelecek ve daha iyi bir ekonomi için enerji kaynaklarımızı bilinçli ve kontrollü kullanmalıyız" dedi. Programda; enerji kaynaklarının dünyanın ve ülkemizin en önemli gündem maddelerinin başmda geldiği anlatıldı. Aynı zamanda, enerji kaynaklarının sınırlı olması, enerji fiyatlarındaki dalgalanmalar ve artan rekabet koşullarının kaynakların etkin kullanımını zorunlu hale getirdiği belirtildi. Enerji tasarrufuna teşvik edilen öğrenciler, seminerden memnun ayrıldı. 


Ankara İl Gazetesi
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016Temelli TOKİ İlkokulu , Temelli TOKİ İlkokulu etkinlikler , Temelli TOKİ İlkokulu etkinlikleri , Temelli TOKİ İlkokulu enerji haftası etkinliği , enerji haftası etkinlikleri ,