Pendik Millet Bahçesi ihalesi yapıldı!


 Pendik Millet Bahçesi ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul'da 288 bin metrekarelik alanda kurulacak Pendik Millet Bahçesi ihale edildi. Pendik Millet Bahçesi ihalesi yapıldı. TOKİ konuyla ilgili yazılı açıklamada bulundu. Yapılan açıklamaya göre, ihalesi bugün gerçekleştirilen Pendik Millet Bahçesi'nde gençlerin kitap okuyabileceği, ücretsiz internet hizmetinden faydalanabileceği ve derslerini çalışabileceği Millet Kıraathanesi ile cami, otopark, açık hava sineması, eğlence parkı, piknik alanı ve pazar yeri yer alacak.


İstanbul'u yeni yeşil alana kavuşturacak Pendik Millet Bahçesi, mini göleti, açelya ve su bahçeleri ile donatılmış oturma ve dinlenme alanlarıyla her yaş grubunun keyifli vakit geçirebileceği yeni bir yaşam alanı bulunacak.


 Pendik Millet Bahçesi ihalesi yapıldı!


Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; dinlenme, koşma ve yürüme eylemlerinin yapılacağı alanların herkes tarafından erişilebilir bir yapıda kurgulandığı millet bahçesinde, çocuk ve gençlere hitap eden oyun alanları ve amfi tiyatrolar yer alacak.


 Pendik Millet Bahçesi ihalesi yapıldı!


"Kent tarım alanları ve ekolojik pazar temaları"


Pendik Millet Bahçesi, 288 bin metrekarelik alanda inşa edilecek.


Kent tarım alanları ve ekolojik pazar temalarının da olacağı Pendik Millet Bahçesi'nde, İstanbul'da yetiştirilen meyve ve sebzeler için setler ayrıldı. Bu alanlar kentlinin de katılımının sağlandığı, kompost üretim alanları ile organize edilecek olan ekolojik tarım alanı olarak tasarlandı.


 Pendik Millet Bahçesi ihalesi yapıldı!


TOKİ tarafından ocak ve şubat aylarında Batman, Elazığ, Sakarya, Eskişehir, Samsun ve Mersin millet bahçelerinin ihalelerinin gerçekleştirileceği bildirildi.


 Pendik Millet Bahçesi ihalesi yapıldı!
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016Pendik Millet Bahçesi ihalesi , Pendik Millet Bahçesi nasıl olacak , Pendik Millet Bahçesi projesi ,