Meram Millet Bahçesi açıldı!


 Meram Millet Bahçesi açıldı!

Meram Belediyesi’nin çalışmaları sonucu Konya’ya kazandırılan Meram Millet Bahçesinin açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi...Meram Belediyesi’nin hummalı çalışmaları sonucu Konya’ya kazandırılan Meram Millet Bahçesinin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirdi.


“MERAM, HER ÖNEMLİ PROJEDE ÖNCÜ OLDU”


Konya’nın ilk ‘Millet Bahçesi’nin açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın Mevlana Meydanı’ndaki mitingi sonrasında gerçekleştirildi. 


Meram Belediyesi'nde yer alan habere göre, Meram Belediyesinin, son 5 yıllık süre içinde, her büyük ve önemli projede öncü olmayı kendine ilke edindiğini ifade eden Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, bu çerçevede, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran seçimleri öncesinde önemle vurguladığı Millet Kıraathanesi ve Millet Bahçesi projelerinin ilk örneklerinin Meram Belediyesi tarafından hayata geçirildiğini belirtti. Konya’nın ihtiyaç duyduğu yeşil doku ile spor ve aktivite alanlarına katkı sunmak için hayata geçirdikleri Meram Millet Bahçesinin açılışına gösterdiği ilgiden dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür eden Başkan Toru, Konya’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.


GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN MİMARI; “RECEP TAYYİP ERDOĞAN”


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu günden bu yana sadece fiziki yatırımlarla değil, belediyecilik hizmetlerine getirdiği yepyeni anlayışla, insanlara dokunuşuyla, sosyal belediyecilik alanındaki atılımlarıyla, tüm canlılara ve yeşil alanlara verdiği özel değerle tüm Türkiye’nin gönlünde taht kurduğunu söyleyen Başkan Fatma Toru, sözlerine şu şekilde devam etti;


“Gönül Belediyeciliğinin mimarı Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde tüm Türkiye gerçek anlamda hizmet ile tanıştı. İnsan merkezli bu hizmetlerden sadece insanlar ve şehirler değil tüm canlılar nasibini aldı. Her şehir bambaşka bir çehreye büründü. Bizim de insana, doğaya ve yeşile duyarlı her adımımızın temelinde bu anlayış hakim oldu. Parklardan ormanlara, sokaklardan caddelere, imardan temizliğe her adımımızda her projemizle gönüllere de dokunmaya gayret gösterdik.”Önerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleriMeram Millet Bahçesi , Meram Millet Bahçesi açıldı , Meram Millet Bahçesi açılışı ,