Kayseri Aydınlıkevler ASM'nin temeli yarın atılıyor!

Kayseri Aydınlıkevler ASM'nin temeli yarın atılıyor!

Kayseri Melikgazi Belediyesi aracılığı ile hayata geçirilecek Aydınlıkevler Aile Sağlığı Merkezi'nin temeli yarın atılacak.


Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Aydınlıkevler Aile Sağlığı Merkezi’nin temelinin yarın düzenlenen törenle atılacağını duyurdu.


Kayseri Aydınlıkevler ASM


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Melikgazi Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile hayata gerçilecek projenin kısa sürede tamamlanması planlanıyor.


Projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Büyükkılıç, "Birey ve toplum sağlığına verdiğimiz önemin bir ifadesi olarak acil servis, sağlık ocağı ve aile sağlığı merkezi gibi olmak üzere 14 farklı merkezi inşa ederek halkın hizmetine sunduk. Yarında hayırsever ve belediye işbirliğinin güzel bir örneği olarak Aydınlıkevler Aile Sağlığı Merkezi’nin temelini atacağız. Kısa sürede de tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. 10 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 14:00’de temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Hemşehrilerimiz davetlidir. Bu anlamlı ve hizmet ile yatırım dolu etkinliğe bekliyoruz” ifadelerini kullandı.Kayseri Aydınlıkevler ASMÖnerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura