Karabük Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonu inşaat sürüyor!


 Karabük Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonu inşaat sürüyor!

Karabük Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kent genelinde devam Milli Eğitim yatırımlarının inşaatlarında incelemelerde bulundu. Karabük Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonu inşaatının süresinde tamamlanacağı bildirildi...
Karabük Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kent genelinde devam Milli Eğitim yatırımlarının inşaatlarında incelemelerde bulundu.


Uzun, beraberinde Yatırım ve İnşaat Müdürü Ramazan Aydın, Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Sayın ve Milli Eğitim İnşaat ve Emlak Şefi Ayhan Yeşil ile birlikte inşaatı devam eden Karabük Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonu inşaatında incelemelerde bulundu.


Çalışmaları yerinde inceleyen Uzun, “Karabük Anadolu Öğretmen Lisesi kapalı spor salonu inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor. İstinat duvarı tamamlanmış ve temel betonu atılmış durumda, sözleşmede işin süresi 270 gün herhangi bir olumsuzluk yaşanmazsa Kapalı Spor salonumuz süresi içinde tamamlanarak teslim edilecektir” dedi.
Maraş Gündem

Karabük Özel İdare milli eğitim yatırımları , karabük yeni okul inşaatları , karabük Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonu inşaatı , karabük Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonu ne zaman açılacak ,