Bolu yol genişletme çalışmaları sürüyor!


Bolu yol genişletme çalışmaları sürüyor!

Bolu Belediyesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Köroğlu ve Sandallar Mahallesi'nde bulunan Arı ve Okul Sokak'ta imar planına uygun olarak yol genişletme çalışması yürütüldü.Bolu Belediyesi tarafından yürütülen yol genişletme çalışmalarına devam ediyor. Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, son olarak Köroğlu ve Sandallar Mahallesi'nde yol genişletme çalışması gerçekleştirdi. 


Bolu Belediyesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Köroğlu ve Sandallar Mahallesi'nde bulunan Arı ve Okul Sokak'ta imar planına uygun olarak yol genişletme çalışması yürütüldü. Daha önce genişliği yer yer 3 metreye kadar düşen yolun genişliğinin 12 metreye ulaşması için yol kenarında bulunan duvarlar ve atıl vaziyette bulunan ahşap binalar iş makinesi yardımıyla yıkıldı. 


Yol açma çalışmalarını yerinde inceleyerek, bilgiler alan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Bolu'nun kaderini değiştirmeye devam ettiklerini söyledi. Başkan Yılmaz "Bolu Belediyesi olarak kentimizi yol genişletme çalışmalarıyla daha ferah hale getiriyoruz. Bu sayede vatandaşımız rahat ediyor ve yeni yollar Bolu'nun çehresini değiştiriyor" dedi.


Bolu GündemBolu yol genişletme çalışmaları , Bolu yol genişletme çalışmaları ne durumda , Bolu Belediyesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü , bolu köroğlu mahallesi yol çalışmaları ,

Hemen Teslim 4 proje