Beypazarı Belediyesi yeni iş yerlerinin inşaat çalışması sürüyor!

Beypazarı Belediyesi yeni iş yerlerinin inşaat çalışması sürüyor!

Beypazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Beytepe Mahallesi Ahmet Levent Öztop Caddesi 357 ada 4 parseldeki alanda projelendirilen iş yeri inşaatı çalışmaları sürüyor.


Mülkiyeti Beypazarı Belediyesi’ne ait olan, yaklaşık 1.500 metre kare alan üzerinde hayata geçirilen Belediye iş yeri ve depoları inşaat çalışması sürüyor.


Beypazarı Belediyesi'nde yer alan habere göre, Beypazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Beytepe Mahallesi Ahmet Levent Öztop Caddesi 357 ada 4 parseldeki alanda projelendirilen iş yeri inşaatı çalışmaları sürüyor.


İrfan Gümüşel Caddesi'ne paralel olarak açılması planlanan cadde üzerinde inşa edilen iş yerleri tarihi dokuya uygun şekilde kent estetiği de düşünülerek tek kat olarak inşa edilirken cadde üzerindeki işyeri ihtiyacını da karşılayacak.


Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada " İlçemizde tarihi çarşımızda ticareti daha da canlandırmak için, tarihi dokuyu bozmadan inşa ettiğimiz işyerleri projemizde sona yaklaşıyoruz. İnşaatımız hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah en kısa sürede tamamlanacak" şeklinde konuştu.