Bakırköy Kentsel Tasarım ve Gelişim Merkezi hizmete açıldı!


 Bakırköy Kentsel Tasarım ve Gelişim Merkezi hizmete açıldı!

Bakırköy Kentsel Tasarım ve Gelişim Merkezi hizmete açıldı. Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, “Yeni imar planlarında Bakırköy’e ikinci bir büyük meydan öngörüyoruz dedi.
BAKIRKÖY Belediyesi Kentsel Tasarım ve Gelişim Merkezi’ni düzenlenen törenle hizmete açtı. Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, “Yeni imar planlarında Bakırköy’e ikinci bir büyük meydan öngörüyoruz. Kartaltepe ve Osmaniye Mahallelerimizin arasında yer alacak ikinci meydan aynı zamanda Bakırköy’ün merkezinin trafiğini de çok rahatlatacak" şeklinde konuştu. 


YERİNDE VE KATINDA DÖNÜŞÜM 


Kentsel dönüşüm için bazı ilkeler belirlediklerini dile getiren Başkan Kerimoğlu “Vatandaşları yerinden etmeyeceğiz, yerinde dönüşüm yapacağız. Halkın cebinden para çıkmayacak.  Metrekareyi azaltmadan dönüşüm yapacağız. Kira yardımında bulunacağız. Katında ve konumunda değişim yapacağız” diye konuştu.


Akşam
Bakırköy meydan , Bakırköy Meydanı , Bakırköye ikinci meydan , Bakırköy osmaniye meydan , Bakırköy kartaltepe meydan , Bakırköy meydanı nerede , Bakırköy meydanı neresi olacak ,