25 / 09 / 2022

Aydın Atatürk Kent Meydanı açıldı! Hadise konser verdi!

Aydın Atatürk Kent Meydanı açıldı! Hadise konser verdi!

Aydın Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atatürk Kent Meydanı ünlü sanatçı Hadise’nin de sahne aldığı gecede muhteşem bir törenle açıldı. Hadise, sahne performansı ile Aydınlıları coşturdu...


Aydın Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atatürk Kent Meydanı ünlü sanatçı Hadise’nin de sahne aldığı gecede muhteşem bir törenle açıldı.


Aydın Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atatürk Kent Meydanı, ünlü şarkıcı Hadise’nin sahne aldığı bir tören ile açıldı. Vahe Kılıçarslan ve ünlü manken Şebnem Schaefer’in sunuculuğunu yaptığı gecede, Aydın Belediye Başkanı ve CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Özlem Çerçioğlu, 5 yıl önce seçimlerde Kent Meydanı’nı yapmaya söz verdiğini belirterek, “Aydın’ı değiştirmeye, sizlere yakışan bir kent haline getirmeye söz vermiştim. Verdiğim sözlerden bir tanesi de kent meydanı yapmaktı. Çünkü, kentler meydanları ile anılır. İstanbul Taksim Meydanı, Ankara Kızılay Meydanı, İzmir Gündoğdu Meydanı gibi. Meydanlar kentlerin simgesidir. İşte, Aydın’ımızın dünya kenti olma yolundaki eksikliklerinden bir tanesi daha tamamlandı. Dilerim bu meydanda mutluluklarımızı sevinçlerimizi paylaşırız. Bu meydanda hiçbir zaman gözyaşı olmaz. Bu meydan özgürlük ve demokrasinin simgesi olur” diye konuştu.


ZEYBEK OYNADI


Dünyaca ünlü Event Promotion Vertical grubunun lazerli akrobasi gösterisinin ardından, havuz gösterisi yapıldı. Havuz gösterisinin ardından Olgunlaşma Enstitüsü’nün sunduğu Atatürk giysilerinden oluşan defile büyük beğeni topladı. Defile sırasında sahneye gelen Özlem Çerçioğlu, Mustafa Kemal Atatürk’ü simgeleyen bir mankenle zeybek oynadı.


HADİSE COŞTURDU


Defilenin ardından sahneye çıkan ünlü şarkıcı Hadise, şarkıları ve kıyafetiyle ilgi gördü. Hadise, sahne performansı ile Aydınlıları coşturdu. Şarkı aralarında meydanı dolduran binlerce Aydınlı ile sohbette eden Hadise, bayan bir belediye başkanına sahip Aydınlıların ne kadar övünse az olduğunu belirtti.Aydınlı Haber