Karasu Life Park Evleri ‘nde 54 bin 900 TL! 24 ay 0 faiz!


Karasu Life Park Evleri ‘nde 54 bin 900 TL! 24 ay 0 faiz!

Sakarya Karasu da ; binlerce aileyi ev sahibi yapan Sivişoğlu İnşaat ‘ ın eşsiz projesi Life Park Evleri'nde yaşam başladı...Kampanya kapsamında yüzde 50 si Peşin , kalanı banka kredisi Olmadan dosya masrafsız Kefilsiz 24 Ay Sıfır Faiz  Seçenekleri  Sunulmaktadır . Ayrıca nakit alımlarda yüzde 10'a varan indirim uygulanmaktadır . Tüm Dairelerimiz Banka Kredisine Uygundur. Dairelerin anında tapu ve anahtar teslimi yapılabilmektedir.

 

Life Park Evleri'nde ; 1 + 1 55 metrekare – 2 + 1 75 metrekare daireler  İle her bütçeye uygun daire seçenekleri bulunmaktadır. Yapılarımız yönetmeliklere uygun olarak 1.nci sınıf malzemeler ve  42 yıllık tecrübemizle imal edilmektedir.İstanbul ‘a 190 kilometre mesafede olan Karasu , Türkiye ‘ nin En Büyük Sahil Şeridi ve Kumsalına Sahip Olmakla Beraber Yapımı Devam Eden Demiryolu Projesi Liman Projesi ve  Karadeniz Sahil Yolu ( 3ncü Köprüye Bağlanacak ) Projesi İle İlgi - Değeri Her Geçen Gün Artan  Bir Turizm Cennetidir . 


Life Park Evleri ‘ nde ; 


Yarı Olimpik Yüzme Havuzu  /  Mini Aquapark

Fitness / Sauna / Cafeterya

Özel Güvenlik / Kapıcı / Bahçıvan

24 Saat Kapalı Devre Kamera Sistemi 

Yürüyüş Parkuru 

Geniş Balkon – Barbekü

American Siding   /   Isı ve Ses Yalıtımı 

 

0532 601 20 05 SERDAR KEF

www.karasuyazlik.com

life park karasu evleri , karasu life park evleri , life park evleri , life park evlerinde satılık daireler , sakaryada satılık daireler , sakaryadaki konut projeleri ,

Hemen Teslim 4 proje