Kağıthane Lale Sitesi'nde 200 bin TL'ye! İcradan!


Kağıthane Lale Sitesi'nde 200 bin TL'ye! İcradan!

Şişli 7. İcra Müdürlüğü, İtanbul İli, Kağıthane İlçesi, Merkez Mahallesi, 6818 ada, 1 parselde yer alan 5 bin 597 metrekare alanlı Lale Sitesi içerisinde a3 Blok 4. kat 19 nolu konut satışa sunuyorŞişli 7. İcra Müdürlüğü tarafından verilen ilan şu şekilde;

T.C. ŞİŞLİ 7. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri:

1- TAPU KAYDI : İSTANBUL İLİ Kağıthane İlçesi Merkez Mah., 6818 ada, 1 parsel, 5597 M2.Yüzölçümlü,arsa üzerine yapılı Lale Sitesinde A-3. Blokda 4. katında 19 numaralı bağımsız bölüm daire satılacaktır.

ÖZELLİKLERİ : Satışı yapılacak olan yukanda ada parsel numarası yazılı olan taşınmaz Kağıthane ilçesi, Merkez
Mah. Lale Sitesinde, A-3.Bloğun 4. katında, 39/5616 arsa paylı, 19 bağımsız numaralı dairedir. Daire 110 M2. kullanım alanlı, 3 oda + 1 salon + mutfak + banyo + wc + antre + koridor şeklinde dizayn edilmiş, salon ve odaların ahşap klasik parke döşendiği, diğer döşemelerin karo seramik olduğu, mutfakda ahşap dolap, banyoda küvet, duşa kabin ve klozet bulunduğu, pencere doğramalarının PVC, duvarların alçı üzeri plastik boya olduğu, dairenin dış kapısı çelik, iç kapılan ahşap mobilya kaplı, ısıtma doğalgaz kombi, elektirik, su tesisatı balkonu vardır. Her türlü Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Binada asansör vardır, halen konut olarak kullanılmakta olup İETT ve minibüs hattı gibi ulaşım unsurlanna yürüme mesafesindedir.

İMAR DURUMU : Kağıthane Belediye Bşk.lığı İmar Müd. Nün 10/2434 sayılı yazısına göre Kağıthane ilçesi,
Hamidiye Mah, F21C20A2B pafta, 6818 ada., 1 parsel sayılı yer 1/1000 ölçekli, 16/06/2007 tastik tarihli uygulama imar
planında TAKS:025, KAKS: 1,8 Hmax:36,50 m irtifasında "Toplu konut" sahasındadır. Aynca parselin yola terki vardır.

SATIŞ SAATİ : 14:40 -14:50 Arası

MUHAMMEN BEDELİ: 200.000,00 YTL

Satış Şartları

1 -Satış 05.04.2011 günü yukarıda belirtilen saatler arasında ŞİŞLİ 7. İcra Müdürlüğü açık artırma suretiyle yapılacaktır. Bu
artırmada tahmin edilen değerin % 60'ını ve rûçhanlı alacaklılar varsa alacaklan toplamını ve satış ve paylaştırma giderlerini aynı yer ve saatler arasında ikinci artırmaya çıkarılacaktır. Bu artırmada da rûçhanlı alacaklılara alacakları toplamını, satış ve paylaştırma giderlerini geçmesi ve, artırma bedelinin malın tahmin edilen kıymetinin %40'ını bulması lazımdır. Böyle bir bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.

2-Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen kıymetin %20'si nispetinde pey akçesi veya bu miktar kadar milli bir bankanın
teminat mektubunu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir. Alıcı istediğinde 10 günü geçmemek üzere mehil verilebilir.
Tapu alım harcı, damga vergisi, ile K.D.V. alıcıya aittir. Birikmiş vergiler satış bedelinden ödenir.

3-İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgililerin (*) bu taşınmaz üzerindeki haklarım hususiyle faiz ve masrafa dair olan
iddialannı dayanağı belgeler ile on beş gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır. Aksi takdirde haklan tapu sicili ile sabit olmadıkça paylaştırmadan hariç bırakılacaktır.

4-Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale
feshedilir. İki ihale arasındaki farktan ve %10 faizden alıcı ve kefilleri mesul tutulacak ve hiç bir hükme hacet kalmadan
kendilerinden tahsil edilecektir.

5-Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.

6-Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakta, başkaca bilgi almak isteyenlerin
yukanda yazılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmalan ilan olunur.
İş bu ilan tebligat yapılamayan ilgililere tebligat yerine kaim olmak üzere ilan olunur.
(İİKm. 126) (*) İlgililer tabirine irtifak hakkı sahipleride dahildir.


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.comHemen Teslim 4 proje