Japon Home Ofisleri Sütlüce'de metrekaresi 5 bin TL'ye!

Japon Home Ofisleri Sütlüce'de metrekaresi 5 bin TL'ye!

Japon Evleri Sütlüce'de toplam 50 adet home ofis bulunuyor. Son 12 home ofisin kaldığı projede ofislerin ortalama metrekare birim fiyatları 5 bin TL olarak belirlendi


Kılıç İnşaat tarafından hayata geçirilen Japon Evler projesinin ilk etabında 50 adet home ofis bulunuyor. Son 12 home ofisin kaldığı projede ofislerin ortalama metrekare birim fiyatları 5 bin TL olarak belirlendi. Proje kapsamında dileyen müşteriler bankalardan kredi kullanabiliyor.

Proje alanları 68 ile 99 metrekare arasında değişen home ofisler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Arsa alanı 600 metrekare olan Japon Evleri Sütlüce projesinde toplam 7 dükkan bulunuyor.

Temmuz ayında 2. etaba başlanılacak proje, en son deprem yönetmeliğine uygun şekilde, Radye Jeneral temelli, Betonarme karkas olarak projelendirildi. Japon Evler'de radye temel altıda membran ile izolasyonu yapılıp, düzey izolasyon ile sistem kilitlenecek.

Haliç manzaralı, yatırımcılara, kurumsal firmalara, restoran, kafe, kafeterya olacak nitelikte, 4. Katta bulunan 169 metrekare kapalı, 377 metrekare teraslı, toplam 546 metrekare müstakil iş yeri katı da satışa sunuldu.

Japon Evler'de Karaağaç caddesine 22 metre cepheli, 250 metrekare giriş, 260 metrekare bodrumu olan, bankalara, yatırımcılara, şirketlere uygun, Sütlüce Kültür Merkezi Otobüs durağı önünde, toplam 510 metrekarelik emsalsiz işyeri de satışta.

www.japonevlerhalic.com

http://www.kilicinsaat.net/
0216 499 16 02-03

Projeden görüntüler için tıklayınız


Kübra Genç/Emlakkulisi.com