İstanbloom Ofisleri 2 buçuk yılda tamamlanacak!


İstanbloom Ofisleri 2 buçuk yılda tamamlanacak!

6 avlu bahçesiyle doğa ve iş yaşamını buluşturan Esin Yapı’nın Zircirlikuyu'da inşa ettiği İstanbloom projesinın yaklaşık iki buçuk yılda tamamlanması hedefleniyor6 avlu bahçesiyle doğa ve iş yaşamını buluşturan Esin Yapı’nın İstanbloom projesi, ofis alanlarında yarattığı A sınıfı çalışma ortamları ile dikkat çekiyor.
Zincirlikuyu’da uluslararası nitelikli A sınıfı bina kriterlerine göre inşa edilen “İstanbloom Ofisleri” bireylere konforlu bir iş ortamı sunuyor. Ofis alanlarının proje geliştirme danışmanlığı Propin Property Investment Consultancy tarafından yapılıyor.

Ofis ve konut katlarından oluşan, toplam 46 katlı karma bir proje olan İstanbloom, konumu sayesinde hem şehir merkeziyle hem de yeşil alanlarla iç içe olma avantajı sağlıyor. 14.760 m² arsa üzerinde yükselen projenin 5.600 m²’si yeşil alanlardan oluşuyor. Yaklaşık 9.700 m² olan ve geniş metrekarelere yayılan ofis yerleşimleriyle proje hem modüler hem de yekpare ofis alanları kurgulama imkanına sahip. Tek katta 93 m²’den 9.700 m²’ye kadar alan kiralanabiliyor. A sınıfı ofislerden beklenen ulaşım kolaylığı, İstanbloom Ofisleri’nde çok seçenekli ulaşım olanaklarıyla sağlanıyor. İki köprü bağlantısı arasındaki konumu, toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde oluşu zamanı verimli kullanmaya olanak tanıyor.
 
İstanbloom Ofisleri ulaşım konusundaki artılarının yanı sıra sosyal imkanları ile de farklılaşıyor. Projede ofis alanlarına ek olarak yemekhane, kafe, manav, bakkal, çiçekçi, şarküteri, mini market, kuru temizleme, lostra solonu, kurye merkezi, kuaför, terzi gibi farklı servislerin sağlanacağı alanlar da iş hayatına sosyal imkanlar katıyor.

Projenin yaklaşık iki buçuk yılda tamamlanması hedefleniyor. LEED kriterleriyle inşa edilerek, yapı ve doğanın entegrasyonunun sağlandığı projede ofis katları pazarlama çalışmaları Propin Property Investment Consultancy tarafından devam ettiriliyor.