Şile 1/1000'lik imar planları tamamladı!


Şile 1/1000'lik imar planları tamamladı!

Şile Belediyesi de, hızlı davrananlardan. Belediye, yatırım fırsatlarının önünü açmak amacıyla 1/1000'lik imar planlarını tamamladı.Gayrimenkul yatırımları ve projeler, tarihinin en hareketli dönemlerini yaşıyor. Belediyeler de, bir yandan kentsel dönüşüm projelerinden yararlanmak diğer yandan da imar işlemlerini tamamlamak için çalışmalarına hız verdi. 


Şile Belediyesi de, hızlı davrananlardan. Belediye, yatırım fırsatlarının önünü açmak amacıyla 1/1000'lik imar planlarını tamamladı. 


Karadeniz Otobanı'nm Şile - Ağva güzergahının başlamasıyla yatırımın gözde bölgelerinden biri haline gelen Şile'de arsa satışları ve fiyatların da arttığı belirtiliyor. 


Şile-Ağva bölgesindeki Bucaklı, Değirmençayırı, Geredeli, Göçe, Hasanlı, Kıımbaba, Kuriallı ve Yaka Köyleri'nde 100 liranın üzerinde olan arsa metrekare fiyatlarının, imar planlarının tamamlanmasının ardından 3-4 misli artabileceğine dikkat çekiliyor. Bununla birlikte bölge, doğal güzellikleriyle de yatırımcının tercihi haline gelmiş durumda. 


Gerek oturumcu gerekse yatırımcı anlamında Araplar, ŞileAğva güzergahını en çok tercih edenler olarak dikkat çekiyor. şile imar planı , şile imar planları , şile 1/1000 imar planı , şile belediyesi imar planı ,