Şekerbank'tan satılık 666 gayrimenkulün ihalesi bugün!

 Şekerbank'tan satılık 666 gayrimenkulün ihalesi bugün!

Şekerbank yeni girişlerle ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat ve İhracat Anonim Şirketi tarafından düzenlenecek müzayedede açık artırma yöntemiyle satışa sunacak.


Şekerbank ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini Eskidji aracılığıyla bugün açık artırma ile satışa çıkarıyor. Söz konusu gayrimenkullerin fiyatları 400 TL ile 3 milyon 300 bin lira arasında değişiyor...


Şekerbank yeni girişlerle ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat ve İhracat Anonim Şirketi tarafından düzenlenecek müzayedede açık artırma yöntemiyle  satışa sunacak.


Müzayede, bugün saat 14:00’da ESKİDJİ Yenibosna adresi ve www.eskidji.com web adreslerinde yapılacak. Peyler, müzayede sırasında açık artırma yöntemiyle alınacak.


Müzayede kapsamında toplam 60 ilde 666 gayrimenkul satışa çıkacak. Gayrimenkuller; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Hatay, Gümüşhane, Isparta, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Malatya, Mersin, Muğla, Muş, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Rize, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Uşak, Yalova, Yozgat, Zonguldak'ta yer alıyor.  


KDV'siz dilenirse Şekerbank kredisi ile ödemelerin yapıldığı gayrimenkullerin fiyatları 400 TL'den başlıyor ve 3 milyon 300 bin TL'ye kadar çıkıyor. En ucuz gayrimenkul  İzmir  Bergama'da yer alan tarla... Tarla 400 TL'den satışa sunuluyor. En yüksek fiyata sahip gayrimenkul ise  Ankara  Çubuk'ta yer alan 21 bin 907 metrekare arsa üzerinde 9 bin 380 metrekarelik fabrika binası ve arsasının 14831/21907 Hissesi...Toplam bedelleri 3 milyon 300 bin TL olarak belirlendi. 


Gayrimenkuller arasında konutlar, işyerleri, arsalar ve fabrikalar yer alıyor. Satışlar peşin yapılacak. Muhammen bedeli 100 bin TL'ye kadar olanlar için 1.000 TL, 100 bin 1 TL ile 500 bin TL arası olanları için 5 bin TL, muhammen bedeli 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL arası olanları için 10 bin TL ve 1 milyon 1 TL üzerindekiler için 50 bin TL nakit teminat yatırılarak toplantıya girilebiliniyor. 


İhale dosyası için buraya tıklayınÖnerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura, TOKİ Aksaray kura