Gül İnşaat'ın 212 gayrimenkulü yarın satışa çıkıyor!


 Gül İnşaat'ın 212 gayrimenkulü yarın satışa çıkıyor!

Gül İnşaatın mülkiyetinde yer alan 212 konut, villa, mağaza ve ticari birim yarın açık artırma ile satışa çıkıyor. Açık artırma ihalesine Türkiye’nin her ilinden katılma imkanı bulunuyor.. 

Gül İnşaatın mülkiyetinde yer alan 212 konut, villa, mağaza ve ticari birim yarın Turyap aracılığı ile yarın saat 12:00'de  Double Tree By Hilton'da satışa çıkarılıyor. 


Açık artırma ihalesine Türkiye’nin her ilinden katılma imkanı bulunuyor. Beylikdüzü, Büyükçekmece, Sefaköy, Ataköy ve Basın Ekspres bölgelerinde yer alan 10 farklı projedeki 212 gayrimenkulü için  internet üzerinden teklif vermek isteyenler açık artırmayı www.turyap.com.tr adresinden takip edebilecek.


Açık artırmada emlak takas sistemi ile ödeme, hemen tapu, hemen teslim, banka kredi desteği, yüzde 20 peşin 36 ay vadeli ödeme seçeneği ve sözleşme devir hakkı gibi çeşitli fırsatlar alıcılara sunulacak. 


Gül İnşaat'ın satışa sunduğu iş yerlerinin fiyatları 75 bin TL'den, konutların fiyatları ise 198 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Açık artırmayla satışa sunulan gayrimenkuller şu şekilde:


1- Kalekent

2- Vista Konakları

3- Nursan Konakları

4- Kübist

5- Beycity AVM

6- Pelikan Hill,

7- Ataköy Suit

8- Gülpark Suit

9- Sefaköy Özgür Rezidans

10- Gül Proje Express


Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Konuttimes.com 


 Gül İnşaat açık artırma 6 şubat 2018 , gül inşaat açık artırma projeleri , turyap Gül İnşaat konut ve işyeri fiyatları ,