Hayat Tepe fiyatları!


 Hayat Tepe fiyatları!

500 dairelik konut projesi olarak hayata geçirilen Hayat Tepe, 14 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Hayat Tepe fiyatları...İstanbul Bayrampaşa'da inşa edilen Hayat Tepe projesi, Özak Gayrimenkul imzası ile yükseliyor. Hayat Tepe fiyatları haberimizde bulunuyor.


Proje kapsamında stüdyo daire, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerine yer veriliyor. Konut büyüklükleri ise 43 metrekare ile 238 metrekare arasında değişiyor.


14 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan proje 3 bloktan meydana geliyor. Toplam 500 daireyi proje bünyesinde barındıran Hayat Tepe fiyatları na göre konutlar metrekaresi 3 bin 700 TL'den başlayan fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor.


23 ve 24 katlı yükselen bloklara sahip Hayat Tepe'de konut teslimlerinin 2014 Eylül'de gerçekleşmesi planlanıyor. Proje kapsamında çocuk oyun parkları, sauna, buhar odası, fitness merkezi, çok amaçlı atölye, kapalı yüzme havuzu gibi ortak kullanım alanları bulunuyor.212 633 53 53

www.hayattepe.com

Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.com

hayat tepe fiyatları , hayat tepe fiyat , hayat tepe fiyat listesi , hayat tepe fiyatlar , hayat tepe , hayat tepe evleri ,