Diğer Sonuçlar
 • Rize'de kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor! 02-02-2014

  2 Şub 2014 ... Rize Merkez Hamamderesi ve Hayrat Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ... mevkii ve Hayrat Mahallesi'nde yüksek katlı tasarım, zemin+6 kat, zemin+7 kat ve zemin+9 kat olarak revize edilmiştir. ... Lokum Evler ...

 • rize yüksek katlı evler

  21 Kas 2013 ... Kayseri'de ev almak isteyenler yüksek katlı binalarda oturmak istemiyor! ... Rize kent merkezinin büyük bölümünü oluşturan dolgu alanında ...

 • Rize'de 6 katlı bir apartmanın çatı katı yandı! - Konut Times

  10 Nis 2014 ... Rize'de 6 katlı apartmanın çatı katında çıkan yangın, yangına müdahale eden itfaiye aracı bozulunca tüm katı ... Rize'de dik yamacın kenarına 40 basamaklı iki katlı ev inşa edildi! ... Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu kapatıldı!

 • TOKİ: Rize'de yıkımı gerçekleştirilen konut sahiplerine kira ...

  2 Şub 2014 ... Rize Merkez Hamam deresi ve Hayrat mahalleleri Kentsel dönüşüm ve ... Hayrat Mahallesi'nde yüksek katlı tasarım, zemin+6 kat, zemin+7 kat ...

 • Rize'de 10 katlı binaya ulaşmak için sekiz kat merdiven kullanılıyor ...

  24 Şub 2010 ... Rize'de, dik bir yamaçta inşa edilen 10 katlı binaya ulaşmak için sekiz kat merdiven kullanılıyor. 24 Şubat ... Neden bu kadar yüksek bir yerde bina yapıldığını anlayamadım. ... Rize'de toprak kayması sonucu 4 ev boşaltıldı!

 • Az katlı ev yaptı fiyatı 100 bin liranın altına çekti! - Konut Times

  1 Ağu 2014 ... Az katlı ev yaptı fiyatı 100 bin liranın altına çekti! ... fiyatı, son dönemde inşa edilen yüksek katlı lüks rezidanslarda ya da tarihi Boğaz yalılarında değil. ... Rize' de dik yamacın kenarına 40 basamaklı iki katlı ev inşa edildi!

 • rize yüksek katlı evler

  Niteliksiz, yoğun ve çok katlı yerleşimin kente hâkim olması. * Mülkiyet dokusu ve yerleşme biçimi nedeniyle kamulaştırma maliyetinin çok yüksek olması. ... iç suru ile dış suru arasındaki tarihi Rize evlerinin restore edilmesi ve kale surlarının ...

 • İki katlı villa konseptinde yeni dönem! - Konut Times

  1 gün önce ... BatıMahal'de iki katta villa yaşam felsefesinin kaynağını oluşturan iki farklı kata yayılmış, oda kullanım ... Rize'de dik yamacın kenarına 40 basamaklı iki katlı ev inşa edildi! Bir firma ... Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu kapatıldı!

 • Geleneksel Karadeniz Evleri - Emlak Ansiklopedisi

  Maddi durumlarına göre büyük ailelerin; 2. kata benzer, 3. katları bulunur. Çatılar eskiden 'Pedevre' ... Artvin ve Rize'deki Hemşin Evleri'nin özellikleri neler?

 • Rize'deki sel felaketinin sebepleri neler 15-10-2011

  15 Eki 2011 ... Geçtiğimiz günlerde büyük bir sel felaketi yaşayan Rize için kapsamlı bir yeniden ... Maliyet çok yüksek. Şehirde ... Niteliksiz, yoğun ve çok katlı yerleşim kente hakim. ... Özden Kaya'nın Rize'deki sıradışı ev tezi 101 puan aldı!

 • Mustafa Mahmutoğlu: Rize´de mimarlara danışılmıyor! 29-07-2010

  29 Tem 2010 ... Rize Mimarlar Odası Başkanı Mustafa Mahmutoğlu, Rize´de mimar ve mühendislere ... "Vatandaş özellikle köy ve yüksek mahallelerde kendi yapılarını kendileri ... ulaşabilmek için sekiz kat merdiven çıkılan sekiz katlı ev.

 • Toskana Vadisi 3. Faz'da fiyatlar 530 bin USD'den başlıyor! - Konut ...

  25 Haz 2014 ... Rize'de dik yamacın kenarına 40 basamaklı iki katlı ev inşa edildi! ... Faz, tamamı tek katlı, tam müstakil, yüksek tavanlı, iç bahçeli, alaturka ...

 • Rize'de sel nedeniyle yollar ulaşıma kapandı! - Konut Times

  21 Ağu 2014 ... Rize'de akşam saatlerinde etkisini artıran şiddetli yağış Boğaz Mahallesi'nde hayatı felç etti. ... Rize'de dik yamacın kenarına 40 basamaklı iki katlı ev inşa edildi! Bir firma ... Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu kapatıldı!